Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Bi Naruto kadar aklı almaz mi Kakashinin? Hadi Gai akıllı demeyiz de Naruto denen kişi Rasengan ile kendine vurduruyordu A3'u. Kakashi neden ağır eziliyor ki?
Yani Naruto, Raikage'yi sadece aklıyla yendi diyorsun ?

A3'ün hızına tepki verebilen sennin mode ve onun atağını kendisine sektirebilecek rasengan ile fiziksel kuvvetin bununla hiç alakası yok yani ?

Kakashi 1 vs 1 dövüşte Zabuza'dan daha güçlü birini almamıştır bu hikayede. A3'e ezileceği kesin.

@Aiden

Böyle bir versus'a kalkışabilmesi için, Kakashi'nin yanına güçlü bir en az extrem High Jonin lazım. Mesela Yamato uygun bir isim.

Ki Sandaime Raikage'nin açığını yakaladığında Kamui kullanabilsin. Gerçi Sandaime fiziksel ve elemental olarak Kakashi'nin çok üstü ancak, eğer Kakashi'yi bu dövüşe illa sokmak istiyorsak Yamato-Darui tarzı birini yanına verip strateji oluşturmalılar.

Eğer Kakashi'ye gerekli hazırlık ve Yamato tarzı birisi verilirse Kamui ile bir şansı olabilir. Öbür türlü çok direneceğini ben de zannetmiyorum.

Yani Naruto, Raikage'yi sadece aklıyla yendi diyorsun ?

A3'ün hızına tepki verebilen sennin mode ve onun atağını kendisine sektirebilecek rasengan ile fiziksel kuvvetin bununla hiç alakası yok yani ?

Kakashi 1 vs 1 dövüşte Zabuza'dan daha güçlü birini almamıştır bu hikayede. A3'e ezileceği kesin.
Kakashi'nin babası ne kadar güçlü olabilir ? Pain'den güçlü olabilir mi ?

Hatake Sakumo'nun Sanninlere denk bir namı var deniyor. Buradan yola çıkarsak Tsunade-Orochimaru tarzı isimlerin base halleri gibi olabilir. Ama Pain biraz fazla gelebilir. Çünkü Chibaku Tensei-Chou Shinra Tensei tarzı atakları Pain'i tanrısal biri yapıyor.

Kakashi'nin babası ne kadar güçlü olabilir ? Pain'den güçlü olabilir mi ?
Hiç sanmıyorum.

Kendisi için "sanninler kadar ünlüydü" denildi sadece ama buradan denk güçte oldukları anlamı çıkarmamız zor. Ve en güçlü Sannin bile şöyle böyle Pain'e denk olabilen birisi.

Benim gözümde Sannin >= Sakumo >> Kakashi gibi .

Hiç sanmıyorum.

Kendisi için "sanninler kadar ünlüydü" denildi sadece ama buradan denk güçte oldukları anlamı çıkarmamız zor. Ve en güçlü Sannin bile şöyle böyle Pain'e denk olabilen birisi.

Benim gözümde Sannin >= Sakumo >> Kakashi gibi .
Sanninlerden üstün denmiyor muydu onun için, yanlış hatırlıyorum galiba :bilmem:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık