Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Mito hakkında, Kushina'dan önceki jinchiruki ve Hashirama'nın karısı olması dışında ne biliyoruz ki?

5-6 yaşında çocuğu jounin, chunin yapan, suçsuz çocuklara nefret besleyen tiplerin olduğu bir toplumda sahiden 12 yaşındaki çocukların kişiliklerini mi tartışıyoruz?
Evet. ???? Shinobi bu. Mahallenin kızı değil. Tabii ki de tartisiyorum. Allah allah. Shinobi oluyorsan bunları düşünmeli. Yarın bir günsavaşacak. Bu sistemde hala oğlan pesinde kosmasini mi savunuyorsun?

Hashiramanin yakaladığı Kuramayi sorgusuz kabul eden, esine dusgun olduğunu düşündüm biri Mito.

Evet. ???? Shinobi bu. Mahallenin kızı değil. Tabii ki de tartisiyorum. Allah allah. Shinobi oluyorsan bunları düşünmeli. Yarın bir günsavaşacak. Bu sistemde hala oğlan pesinde kosmasini mi savunuyorsun?

Hashiramanin yakaladığı Kuramayi sorgusuz kabul eden, esine dusgun olduğunu düşündüm biri Mito.
Kavak yelleri denen şey hangi sistemde olursa olsun çocukları bulur.
Bozuk bir toplum, çocukları hayatın gerçeklerine göre yetiştiremedi ve buna rağmen onları hayata saldılar diye o çocuklara kızacak değilim.

Kavak yelleri denen şey hangi sistemde olursa olsun çocukları bulur.
Bozuk bir toplum, çocukları hayatın gerçeklerine göre yetiştiremedi ve buna rağmen onları hayata saldılar diye o çocuklara kızacak değilim.
Tabii. Ben mesela Konohada emekli amcanın 13 yaşında kızına hatta 20 30 yaşında kızına ufacık bir şey demem.

Lakin okula Shinobi olarak giren bir kızın 12 yaşında yaptıkları ile, Kakashi 5 6 yaşında yaptiklari, Gainin 5 6 yaşında yaptığı, Jiraiyanin uğraşması(o da seviyor bir kızı, bunu hayatın önüne koymuyor), hiruzenin dönemin hokagesi ile eş duruma gelmeye çabası ile, barış için uğraşan Konanin verdiği cocukluktan dostlarina destek ile gayet tartışırım.

Dediğim gibi. Karakter olarak 0. Olaya bir tek 12 yas hâli değil zaman atlamasi sonrası karakter bozuklukları da var. Sanki sadece 12 yaşında böyle gibi konuşuyorsun.

Neyse. Sakura için bu kadar dil döktüğüm için lanet olsun bana

Tabii. Ben mesela Konohada emekli amcanın 13 yaşında kızına hatta 20 30 yaşında kızına ufacık bir şey demem.

Lakin okula Shinobi olarak giren bir kızın 12 yaşında yaptıkları ile, Kakashi 5 6 yaşında yaptiklari, Gainin 5 6 yaşında yaptığı, Jiraiyanin uğraşması(o da seviyor bir kızı, bunu hayatın önüne koymuyor), hiruzenin dönemin hokagesi ile eş duruma gelmeye çabası ile, barış için uğraşan Konanin verdiği cocukluktan dostlarina destek ile gayet tartışırım.

Dediğim gibi. Karakter olarak 0. Olaya bir tek 12 yas hâli değil zaman atlamasi sonrası karakter bozuklukları da var. Sanki sadece 12 yaşında böyle gibi konuşuyorsun
Sen sadece o olayı örnek verdiğinden dedim. Yoksa kızın hiçbir işe yaramayan göstermelik bir karakter olduğu ilk bölümdem itibaren ortadaydı. Bu şekilde kurgulanmış birinden çok bir şey beklenmesi bana saçma geliyor sadece.
Mangaka bu kızı hikayede gerçekten bir yere koymak istese zaten bu kadar saçma tasarlamazdı.
Naruto'nun aşık olduğu, gözü Sasuke'den başka bir şey görmeyen kız.
Başka hiçbir vasfı, niteliği yoktu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık