Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Haha güzelmiş. Merak ettim bak. Olur bakayım. :D

Sasuke'yi çocukken hiç sevmezdim. Ama bu Boruto hali çok sevdirdi. Daha bir sempatik geldi bana.

Ana karakter konusunda katılıyorum. Babasının yerini asla tutamaz o Boruto veledi.
Boruto Naruto ile kıyas değil en kötü ana karakter olabilir.

95. bölüm Sasuke imiş bak. Kakashi reis de var :D

@Notanymore
@Aiden

Sasuke'nin çoğu davranışı yanlış yönden ve empati yapmadan yorumlanıyor.

Sasuke normal bir çocuk değil. Normal bir çocukluk ve gençlik yaşamıyor, hep travma ve acılarla, savaşlarla dolu. Bunu göz önüne almak lazım. 7-8 yaşlarında tüm sülalesi psikopat ağabeyi tarafından katlediliyor. İntikam hırsıyla yalnız ve acı çekerek büyüyor, bu kolay bir şey değil. Sonra aynı ağabey tekrar karşısına çıkıyor, aynı şeyleri tekrar hatırlatıyor. Güç aramaya yöneliyor, güç bulabileceği en iyi yere gidiyor o da, Orochimaru'ya.

Sonra ağabeyi hakkındaki gerçekleri öğreniyor, hem de ağabeyini katlettikten hemen sonrasında. O ruh halindeki birinden mantıklı hareket etmesini bekleyemeyiz.

Son tercihi ise Pain ve Obito ile aynı.

@Notanymore
@Notanymore
@Aiden

Sasuke normal bir çocuk değil. Normal bir çocukluk ve gençlik yaşamıyor, hep travma ve acılarla, savaşlarla dolu. Bunu göz önüne almak lazım. 7-8 yaşlarında tüm sülalesi psikopat ağabeyi tarafından katlediliyor. İntikam hırsıyla yalnız ve acı çekerek büyüyor, bu kolay bir şey değil. Sonra aynı ağabey tekrar karşısına çıkıyor, aynı şeyleri tekrar hatırlatıyor. Güç aramaya yöneliyor, güç bulabileceği en iyi yere gidiyor o da, Orochimaru'ya.

Sonra ağabeyi hakkındaki gerçekleri öğreniyor, hem de ağabeyini katlettikten hemen sonrasında. O ruh halindeki birinden mantıklı hareket etmesini bekleyemeyiz.

b
Bu psikolojide çoçuk. Annenin babanın abin tarafından kıymını 518 bin kez izlediğini düşün bunun psikolojisini öyle yorumla bence.

Neji lee naruto shinobi dünyasında var olmak için çabalarken, aile meseleleri ile uğraşırken, Sakura oğlan peşinde koşuyorsa bi zahmet shinobi olmasın

@Notanymore
@Aiden

Sasuke'nin aldığı kararları yargılamıyorum. Aslında gerçekten çok zor bir hayatı vardı. Ama en nihayetinde çok saçma kararlar aldı. Sakura 12 yaşındaki bir aptallığından sebep yargılanıyorsa Sasuke için de bir şeyler denebilir o durumda bunu söylüyorum.

Sasuke'nin aldığı kararları yargılamıyorum. Aslında gerçekten çok zor bir hayatı vardı. Ama en nihayetinde çok saçma kararlar aldı. Sakura 12 yaşındaki bir aptallığından sebep yargılanıyorsa Sasuke için de bir şeyler denebilir o durumda bunu söylüyorum.
Sakura hakkında pek bir yorumum yok, klasik ergen genç kız. Bizim dünyamızla kıyaslayacaksak çoğu kızdan daha karakterlidir belki. Ama anime manga alemlerinde göze batıyor tabii.

Sakura hakkında pek bir yorumum yok, klasik ergen genç kız. Bizim dünyamızla kıyaslayacaksak çoğu kızdan daha karakterlidir belki. Ama anime manga alemlerinde göze batıyor tabii.
Şurada Hinata ile geçsin mevzusu inan Sakurayı savunurum.

Lakin Neji,Lee, Gaara, Naruto, Sasuke gibi tiplerin yanında bunun oğlan peşinde koşması tamamen lowca bir hareket.

Bu tipin Sasuke, Naruto ile denk görmesi kendini lowca hareket. Mangakanın inadına bunu bize göstermesi nefret edilesi yaptı bunu.

Bakma. Hinata daha rezil bir karakterdir bundan

Sakura hakkında bir insanın neden yorumu olur onu da anlamıyorum. Kıyıda köşede duran, ne çok bir yararı, ne çok bir zararı olan bir karakter. Fanı olarak söylüyorum ki çıkartsan ne iyi ne kötü yönde etkilenmez seri. Etkisi 0 seriye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 4)

• Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
    Tasarım Korsanfan V.6.0
    Yukarı Çık