Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Yanlız burda bence yanlışın var. Bu iki klan zaten yıllarca birbirlerine kız alıp vermişler yani zaten aşağı yukarı ortak atadan geliyolar. Ki Senju’lar zaten mühür jutsularını onlarla ilerletiyorlardı. İki Senju’nun bir olmasından çok aşırı farklı değil aslında. Eğer Mito Uchiha olsaydı işte o zaman dediğin doğruydu.
Ha oyle mi ben farklilar diye biliyordum ya benim cozemedigim olay hashirama ashuranin chakrasina sahip mi degil mi? Sahipse sayet bu chakra nardoya kadar nasil ulasti?

Benim kafaya takilan bir olay var ya simdi bu obito ilk basta farkli seslendiriliyordu sonra sesi degisti madaranin sesi oldu simdi obitomuydu madaramiydi kafam karisti

Benim kafaya takilan bir olay var ya simdi bu obito ilk basta farkli seslendiriliyordu sonra sesi degisti madaranin sesi oldu simdi obitomuydu madaramiydi kafam karisti
Obito’nun 3 farklı sesi oldu. Rolüne göre ses değiştirdi. Başta deidara’nın yanındaki tobi iken çocuk gibiydi sesi. Madara taklidi yaparken sesini yaşlı adam sesi yaptı. Maske kırılınca kendi sesini kullandı.
Yamato kabutoyla buluşurken sasori taklidini yapmıştı daha önce. Ses taklidi yapmak zor değil ninjalar için.

Bi de animatörler obito’nun madara olmadığını bilmiyordu. Obito sesini gerçekten o kadar değiştirdi mi yoksa animatörler mangada gördükleri karaktere uyacak bi ses mi seçti bilmiyoruz.

Pain arkı üzerine:

Bu seride kim kimi yener tartışması yapmak diğer serilere kıyasla nispeten anlamsız zira Kishimoto'nun gittiği yol, anlatmak istedikleri farklı şeyler.

Pain arkı üzerine:

Bu seride kim kimi yener tartışması yapmak diğer serilere kıyasla nispeten anlamsız zira Kishimoto'nun gittiği yol, anlatmak istedikleri farklı şeyler.
Güzel olmuş burası. Zaten Nagato ile konuşurken Naruto yaşıyor tamamıyla bu duygu furyasını. Hatta "Benim senseim, köyüm diye" başladığı sahnede zor tutuyor kendisini.

Aynısının benzeri bulut köyünün intikam için Sasuke'yi hedeflemesinden sonrası Shikamaru söylüyor "Eğer Sasuke öldürülürse buna Naruto sessiz kalmaz. Naruto öldürülürse Sakura, Sakura öldürülürse Ino, Ino öldürülürse ben, ben öldürülürsem Choji, Choji öldürülürse bizim ihtiyarlar sessiz kalmaz ve bu iki köy arasında savaşa dönüşür. Bu yüzden Sasuke'yi biz öldürmeliyiz!"

Güzel olmuş burası. Zaten Nagato ile konuşurken Naruto yaşıyor tamamıyla bu duygu furyasını. Hatta "Benim senseim, köyüm diye" başladığı sahnede zor tutuyor kendisini.

Aynısının benzeri bulut köyünün intikam için Sasuke'yi hedeflemesinden sonrası Shikamaru söylüyor "Eğer Sasuke öldürülürse buna Naruto sessiz kalmaz. Naruto öldürülürse Sakura, Sakura öldürülürse Ino, Ino öldürülürse ben, ben öldürülürsem Choji, Choji öldürülürse bizim ihtiyarlar sessiz kalmaz ve bu iki köy arasında savaşa dönüşür. Bu yüzden Sasuke'yi biz öldürmeliyiz!"
Shikamaru reyizdir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık