Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Mangaka nın zetsu ihaneti planlamış olmasına bir şey diyemem ama Kaguya olayı sonradan dahil edilmiş gibi geldi. Madara ihanete uğrasa bile yenilmeyecekti bence Mangaka o anlamda demiş olabilir nasıl yenilteceğimi bilemiyorum. Önce den planladığına inanmama sebebim büyük mangaların hepsi final bossta çöp oluyor En büyük örnek Bleach. Yani o zaman Zetsu olayını bir şekilde sonradan eklediğini hala düşünüyorum en azından bu kadar basit yenilmezdi Madara. Seri de açık ara en potansiyel karakterdi adam bütün akatsuki üyeleri 72 saatte bir bijuu çekerken gedo abimize. Madara bir dakikada 8 tanesini hüpletmişti be. Bende dedim orada Madara ihanete gelemez Kaguya son sağlam darbeyi Madaradan yer Madara sayesinde kazanırlar savaşı demiştim. Olmayınca sinirlendim Madara normal haliyle bile aşırı güçlü iki rinneganlı normal bijuusuz hali gene Tanrısal. Hatta zaten rikidou Madara iki rinnegan tam gücünü kullanmadı onu bırak adamın sharingan özel skillerini bile göremedik. Madara da kim bilir ne teknikler vardı bilmediğimiz. Kaguya ile teke tek savaşşa yeneceğini düşünüyorum gene iki rinneganlı Madaranın kaguya en aptal karakterdi seri de ki seri de çok gördük fazla chakra sahibi olmak her zaman güçlü yapmıyor karakteri. Mangaka yalandan en güçlü çakra Kaguya ablamızda falan dedirtti ama. Madaranın limbo gücü üzerine güç tanımıyorum bu seri de aşırı epik bir güç Bijuulara aynı anda tek atacak kadar hızlı görülmeyen bir güç Kaguya bu güçten kurtulamazdı bence.
Madara zaten tartışmasız en güçlü kişi naruto evreninin.

Hashiramanin cocugu yok mu ? Torunu var cocugu yok bu ne celiski yarabbi ? Evet bilenler aydinlatsin uzumaki mito karisiymis hashiramanin ama cocuk yok piyasada fakat tsunade var hadi bunuda aciklayin

Hashirama genç yaşta nasıl öldü onu da bilmiyoruz daha. Hastalık veya zehir desen işlemez, dövüşerek ölmesi için 20 jonin’i bırak 4 ülke yetmez. Ama edo’su genç, tobirama da hokage olduğunda genç.

Mangaka hashirama’yı bu kadar güçlü ve önemli yapmayı düşünmemiş sanırım. Naruto ve sasuke’nin dövüştüğü vadide madara ve hashirama var ama konuyu indra ve ashuraya bağlayıp bu karakterleri bu kadar önemli yapmayı düşünmedi bence. Bu yüzden çocuklarını, ölümünü falan düşünmemiştir.

Uzumaki + Senju hmmmmmm interesting guc nasil oldu bu canli varlik
Yanlız burda bence yanlışın var. Bu iki klan zaten yıllarca birbirlerine kız alıp vermişler yani zaten aşağı yukarı ortak atadan geliyolar. Ki Senju’lar zaten mühür jutsularını onlarla ilerletiyorlardı. İki Senju’nun bir olmasından çok aşırı farklı değil aslında. Eğer Mito Uchiha olsaydı işte o zaman dediğin doğruydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık