Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Naruto

Evet, fanların var. O da tüm featleri göz ardı etmek şu mesajına bakılırsa.
Bi sen gözardı etmiyon yani featlerİ, onların görüşü farklı, bizimkiler farklı.

Kişimoto çıksa dese ki, evet Raikage ve Tsuchikage Tsunade'den güçlü, Kişimoto'ya da mı featleri gözardı ediyon diyecen.

Bi sen gözardı etmiyon yani featlerİ, onların görüşü farklı, bizimkiler farklı.

Kişimoto çıksa dese ki, evet Raikage ve Tsuchikage Tsunade'den güçlü, Kişimoto'ya da mı featleri gözardı ediyon diyecen.
?

Ya bu nasıl bir düşünce türü ya? Ben Tsuchikage Tsunade'den güçsüz de demedim ki ayrıca?

Neyse uzatmayacağım artık.

Son düzenleme:
Teşekkürler, isterseniz siz açabilirsiniz ancak bu benim de son mesajım olacak.

Juugo'yu delmedi. Karnında oyuk oluşturdu. Ki orada bir kere değil çok fazla kere vurdu ve buna rağmen oradan geçemedi, Juugo da buna göre şekillendirdi vücudunu.

Asla öyle bir şey söylenmedi. Öldürmek için saldıracağım dedi Raikage. Bu bir amaç belirtiyor, güç değil. Suigetsu'ya da aynı amaçla saldırdı Juugo'ya da. Hiç birine hiç bir şey yapamadı. Üstüne üstlük Suigetsu'ya element üstünlüğü vardı.

Bir de dikkatimi çeken şey sürekli Raikage'nin Yıldırım zırhından geçilemez, üstün bir şeymiş gibi bahsetmen.

Hebi Sasuke'nin parmaklarını eforsuz şekilde sapladığı adama Tsunade vurursa ne olur hiç düşündün mü?

Raikage'nin tüm gösterimleri kendi elinde patlıyor. Tsuchikage'nin ikisine karşı tavırları da konumları arasındaki farkı ortaya koyuyor.
Juugo’nun vücudu kalkana dönüştü ve korudu kendini. Link burda:
https://www.mangareader.net/naruto/462/2

Raikage saldırısıyla juugo’yu uyuştururken bi yandan delmeye devam etti. Defalarca vurmadı. Eğer benim fark etmediğim bi sahne yoksa aynı saldırıyı bastırmaya devam etti. kalkanı geçip bi de juugo’nun vücuduna hasar verdi. Vücuda verdiği hasar da şurda gözüküyor:
https://www.mangareader.net/naruto/462/7

Başkasına bunu yapsa kolu arkasından çıkacak.Omuz saldırısını yediğinde de juugo tamamen yeniliyor.

Burda adam max hızına geçmemişti henüz. Adamın narutoya öldürme niyetiyle saldırdığı hali değil yani bu. Bunu düşününce etkileyici geliyor bana. Yoksa max gücü bu oldaydı hak verirdim sana.
Bu sahneye bakınca max hızda naruto’nun kafasına vurursa ölürmüş gibi geldi bana. Yumruğu öldürmüyorsa bile adam kendi kolunu kağıt gibi keserken chidori gibi bi teknik kullanıyor. Yumruk öldürmeye yetmiyor olsa onu kullanır. Ama haklısın o sahnede narutonun kesin öleceğine dair bişey denmemiş. Niyet var sadece.

Mesajın devamına diyecek bişeyim yok. Aynı sahneden (chidori saplama) ben de bahsetmiştim eski mesajımda. Belli ki okuduğumuz aynı sayfaları farklı yorumluyoruz.
Raikage gözümde yenilmez değil. Tsunade byakugou kullanırken belki kazanır diyorum zaten kaç mesajdır. Bunu inkar ediyormuşum gibi yazmışsın. Kadının o zırhı geçeceğine inanmasam niye byakugouyla kazanabilir diyeyim?

Ben raikage tsunade’yi uçuracak saldırıları kullandığı sürece (juugo’ya vurduğu dirsek gibi) kazanabilir diyorum sadece. Kafaya vurursa öldürme ihtimali bile var. Senin dediğin gibi raikage göğse kol sokmaya kalkarsa tsunade karşılık verip ciddi hasar verebilir. Ama raikage’nin baya salak olması lazım bunun için. İkimizin kafasındaki senaryo farklı. Ben raikage’nin o kadar da salak olduğunu düşünmüyorum. Kadının ölmediğini fark edince daha dikkatli olur bence.

Juugo vücudunu şekillendirdi, raikage defalarca vurup sadece göğsünde oyuk yaptı, senin gözünde raikage’nin zırhı geçilmez falan demişsin onu düzeltmek istedim.

İtachi tsunadyi alir.
Tsunade alır. Genjutsuya gitmez, İtaçi'nin başka da büyük bir üstünlüğü yok Tsunade'ye karşı. Hatta çakra, dayanıklılık, güç gibi konularda epey geride. Hele Katsuyu geldikten sonra İtaçi'nin işi daha da zor. Susano yapsa bile Tsunade'ye ulaşması çok zor, tükendiğinde ise kaybetmiş olacak.

Tsunade alır. Genjutsuya gitmez, İtaçi'nin başka da büyük bir üstünlüğü yok Tsunade'ye karşı. Hatta çakra, dayanıklılık, güç gibi konularda epey geride. Hele Katsuyu geldikten sonra İtaçi'nin işi daha da zor. Susano yapsa bile Tsunade'ye ulaşması çok zor, tükendiğinde ise kaybetmiş olacak.
Itachi genjutsu ile orocihmariyu almış biri tsunadeyi neden alamasin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık