Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Namikaze Minato vs Uchiha İtachi

Kim yener?

• Minato kazanır.

Kullanılan: 128 68.1%
  • İtachi kazanır.

Kullanılan: 60 31.9%

• Kullanılan toplam oy
    188
Estağfurullah ne kusuru, özgür hakkın sonuçta hocam. Ancak sorun benim alıntılama tercihim değil hocam onu da bil ya da en azından bir düşün. Sadece benim argümanlarım ve karşı-argümanlarım daha istikrarlı idi o kadar.
Değildi. Bıktırma metodu uyguladın ve bıktırdın o kadar. Şansına ben bıkabilen bir insanım. Bunu da parçalasana :)

Bıktırma metodu uyguladın ve bıktırdın o kadar.
İşte o yüzden bıktın zaten. Baktın bişi kalmadı yapacak, bıktın :D Şaka bir yana ben bir method uygulamadım hocam. Siz sadece böyle uzun uzadı tartışmaya pek yatkın değilsiniz belli ki. Forumun bana sağladığı bir özelliği kullandım diye bıkıyorsanız zaten orada zaten sıkıntıyı ben de aramamak gerekir diye düşünüyorum.

İşte o yüzden bıktın zaten. Baktın bişi kalmadı yapacak, bıktın :D Şaka bir yana ben bir method uygulamadım hocam. Siz sadece böyle uzun uzadı tartışmaya pek yatkın değilsiniz belli ki. Forumun bana sağladığı bir özelliği kullandım diye bıkıyorsanız zaten orada zaten sıkıntıyı ben de aramamak gerekir diye düşünüyorum.
Helal reis onu da parçalamışsın beni kırmadın :utan:

Lig olarak bakarsak, itachi’nin ligi 5 kage üyelerinin yarım veya bir tık üstüdür. Ms sasukeyle arasındaki tek fark analiz becerisi çünkü. Yata ve totsuga var bi de eğer 3-4 dk’lık full susanno’yu sayacaksak.

Sasuke ms kullanmıyorken hiçbir kageyle başedemedi. Raikage düşük hızlı haliyle bile öldürecekken susanno kullanmaya zorladı. Ardından sasuke onu takip edemeyince ve amaterasuyla yakalayamayınca susanno’sunu entonla kaplamaya başladı. Raikage de uzaktan iyi vuramadığı için kafa attı buna.

Offpanel gaara’yla da dövüşüyor ve “sana enton kullanmak zorunda kaldığıma inanamıyorum, defansını epey geliştirmişsin” diyordu.

bu uchiha kardeşler zaten kage seviyesiyken onun üstüne Ms gücü avantajlarına sahip değiller. Bu ligde dövüşmeye güçleri yetmiyorken ms güçleri sayesinde bu ligde dövüşecek güçteler. Normal ninjutsuları ve taijutsuları kage ligine yetmiyor.

Full susanno açınca geçiyorlar kageleri. Ama onu da birkaç dk açınca sasuke’nin bile chakrası bitti. Danzo’ya karşı mecburen taijutsuyla daldı son 3 dk falan.

İtachi’nin yeri mangada gördüğümüz şu dövüştür:

Uzaktan pain kontrol etmeyen ve yürüyemeyen nagato, killer bee, chakrası onlarca klon arasında dağılmış kcm1 naruto. Hepsi kagelerin bi tık üstü.

Bu ligle kıyaslarsak jiraiya nagato’nun pain altılısına dalan, aynı anda kisame+itachi’yle dövüşebileceği birçok güvenilir kişi tarafından doğrulanmış biriydi.

Minato’ya bakarsak da killer bee+raikage ikilisiyle dövüşebiliyor. Denk bi sonuç görmüş olsak da raikage tapıyordu adama.

Biraz ayrı bi lig bu. Pek güçlerini göstermemiş olsa da mangaka’nın onu ayrı ligde gördüğü belli edilmiş bence eşleşmelerle.
Nasıl bi dehaysa jiraiya kehanetteki çocuk sanmış. Rinnegan gördüğü nagato için anca düşünmüştü bunu. Raikage de “onun yenilebileceğini hayal edemezdim” falan diyor. Ms sasuke’ye kafa atan deli diyor bunu.

Lig olarak bakarsak, itachi’nin ligi 5 kage üyelerinin yarım veya bir tık üstüdür. Ms sasukeyle arasındaki tek fark analiz becerisi çünkü. Yata ve totsuga var bi de eğer 3-4 dk’lık full susanno’yu sayacaksak.

Sasuke ms kullanmıyorken hiçbir kageyle başedemedi. Raikage düşük hızlı haliyle bile öldürecekken susanno kullanmaya zorladı. Ardından sasuke onu takip edemeyince ve amaterasuyla yakalayamayınca susanno’sunu entonla kaplamaya başladı. Raikage de uzaktan iyi vuramadığı için kafa attı buna.

Offpanel gaara’yla da dövüşüyor ve “sana enton kullanmak zorunda kaldığıma inanamıyorum, defansını epey geliştirmişsin” diyordu.

bu uchiha kardeşler zaten kage seviyesiyken onun üstüne Ms gücü avantajlarına sahip değiller. Bu ligde dövüşmeye güçleri yetmiyorken ms güçleri sayesinde bu ligde dövüşecek güçteler. Normal ninjutsuları ve taijutsuları kage ligine yetmiyor.

Full susanno açınca geçiyorlar kageleri. Ama onu da birkaç dk açınca sasuke’nin bile chakrası bitti. Danzo’ya karşı mecburen taijutsuyla daldı son 3 dk falan.

İtachi’nin yeri mangada gördüğümüz şu dövüştür:

Uzaktan pain kontrol etmeyen ve yürüyemeyen nagato, killer bee, chakrası onlarca klon arasında dağılmış kcm1 naruto. Hepsi kagelerin bi tık üstü.

Bu ligle kıyaslarsak jiraiya nagato’nun pain altılısına dalan, aynı anda kisame+itachi’yle dövüşebileceği birçok güvenilir kişi tarafından doğrulanmış biriydi.

Minato’ya bakarsak da killer bee+raikage ikilisiyle dövüşebiliyor. Denk bi sonuç görmüş olsak da raikage tapıyordu adama.

Biraz ayrı bi lig bu. Pek güçlerini göstermemiş olsa da mangaka’nın onu ayrı ligde gördüğü belli edilmiş bence eşleşmelerle.
Nasıl bi dehaysa jiraiya kehanetteki çocuk sanmış. Rinnegan gördüğü nagato için anca düşünmüştü bunu. Raikage de “onun yenilebileceğini hayal edemezdim” falan diyor. Ms sasuke’ye kafa atan deli diyor bunu.
Cok guzel tespitler yapilmis sunu da ekleyeyim tabi hashirama, jiraiya veya naruto gibi olmasa da sage modu acabiliyor minato. Kisa bir sureligine ve savasta rakibini analiz yapmasi icin yetecek duzeyde bir mod ama yine de onu acan kac tane karakter var evrende.
Kage seviyesi olayi biraz supheli cunku 3. Raikage gibi manyak olan da var yani o adam muhtemel hashirama, minato sonrasi bence en guclu kage. Tsunade de var iyi bir kage ama bire bir dovuste istemezsin destek guc olur

Onu bilmemde nagato alır net bir şekilde ikisinide
Nagato dehset birseydi ya adam da hem rinnegan hem de uzumaki yani caktasi dehset bol ki madara onu bilerek secip rinnegani yerlestirmis. Pain arkinda oldurdugu herkesi tekrar canlandiriyordu bunu buyuk savasta obito sadece madara icin yapmaya zorlanip canindan olacakti. Nagato butun koy halkini canlandiriyor:respect:

Ms sasukeyle arasındaki tek fark
Temel Yetenekler ve Fiziksellikte de üstün (daha hızlı ve daha kuvvetli) Ancak evet çok bir fark yok.
zaktan pain kontrol etmeyen ve yürüyemeyen nagato, killer bee, chakrası onlarca klon arasında dağılmış kcm1 naruto. Hepsi kagelerin bi tık üstü.
Kagelerin epey bir tık üstü bence.

Ama genel olarak mesajına katılıyorum.

Onu bilmemde nagato alır net bir şekilde ikisinide
Aslında Nagato net daha güçlü olmasına rağmen Minato + Itachi kombosu hax ile alabilir. Minato, nagato'yu bir kez işaretleyebilirse (ki bu kolay). Sonrası Itachi ile beraber Hiraishin Totsuga kombosu :D

Kage seviyesi olayi biraz supheli cunku 3. Raikage gibi manyak olan da var yani o adam muhtemel hashirama, minato sonrasi bence en guclu kage.
Değil. Çok güçlü ancak büyük İhtimal Muu, Zirve Ônoki ve Tsunade daha güçlüdür. Hatta Yagura'Nın da ciddi bir şansı var ama %100 emin değilim. Hiruzen'in daha güçlü olduğu seride doğrulanmış bir şey zaten.

Temel Yetenekler ve Fiziksellikte de üstün (daha hızlı ve daha kuvvetli) Ancak evet çok bir fark yok.

Kagelerin epey bir tık üstü bence.

Ama genel olarak mesajına katılıyorum.

Aslında Nagato net daha güçlü olmasına rağmen Minato + Itachi kombosu hax ile alabilir. Minato, nagato'yu bir kez işaretleyebilirse (ki bu kolay). Sonrası Itachi ile beraber Hiraishin Totsuga kombosu :D

Değil. Çok güçlü ancak büyük İhtimal Muu, Zirve Ônoki ve Tsunade daha güçlüdür. Hatta Yagura'Nın da ciddi bir şansı var ama %100 emin değilim. Hiruzen'in daha güçlü olduğu seride doğrulanmış bir şey zaten.
Doğrulandı da yani birşeyini görmedik bir gölge shriken tekniği var bir de çağırma tekniğinden gelen enma (enma burada da ciddi p. up ya :oleyo:) Muu ve onoki'ye katılırım ama tsunade güçlü değil be hocam yani tabi ki çok güçlü de bahsettiğimiz seviye kage seviyesi değil top kage seviyesi yani artık naruto, sasuke, hashirama, madara'nın 2 tık altı tsunade orada mı cidden madara güçsüz haliyle beşine birden tokat atmıştı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık