Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Nami mi, Sanji mi?

Nami mi Sanji mi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Tetikleyici muhabbeti burada geçiyormuş. Bilginize.
Bunu da zaten resmiyle birlikte atmıştım. :/ Gerçi Oda'nın fikri değişmiştir, yeterli boşluk falan yoktur yersen. ;) Karşı cevap olarak elinde bir şeyin yoksa ''hater'' de ''güleceğim'' de gitsin. :/

"Luffy, Zoro, Nami.
With them, the triggers are assembled for now.

@Eric Cartman
Bu yazdığının nesine cevap vereyim ki güzel kardeşim? Sanji bak bombe atıyü diye sayfa atıyorsun, ben de öncesinin nasıl geliştiğini atıyorum sana, sonra manipülasyon yapmış oluyorum zehahaha
O kadar çok şey yazmışsın ki boşta kalan, cevap verme gereği bile duymuyorum, bana manipülasyon yapıyor diyen adam "ikisini de ikna ediyor" falan diyor cümlelerin arasında. Yahu orada ikna ettiği tek kişi Luffy, ikna etmeye çalıştığı da keza Luffy, Sanji'ye sadece aklından geçeni söylüyor, ardından da Luffy'e açıklıyor, kaptan o çünkü, emri ondan alıyor. Hani bunun göreceliliği bile yok, sahne ortada xd
Bir de her attığıma manipülasyon demişsin, nasıl manipüle ettiğimi yazmamışsın, ben 20+ sayfa manga karesi atmışım, nasıl manipüle ettiğimi, aslında ne olduğunu yazsaydın bari :D Hani aynı benim sana "bombe atma sahnesi"nde yaptığım gibi. Azıcık öğrenin şu işleri.
@William cutting
Adam anakarakterleri yazına Nami, Luffy, Zoro çiziyor, hala bın bın. Ben daha bunun nesini tartışacağım? Ateşli muz fanları çılgına döndü vallahi

Bunu da zaten resmiyle birlikte atmıştım. :/ Gerçi Oda'nın fikri değişmiştir, yeterli boşluk falan yoktur yersen. ;) Karşı cevap olarak elinde bir şeyin yoksa ''hater'' de ''güleceğim'' de gitsin. :/

"Luffy, Zoro, Nami.
With them, the triggers are assembled for now.

Kaynağını araştırdım, herkes görsün. :D Hazır başlamışken, 20.yıl şeysini de tekrar atalım:

Beni çıldırtmak mı istiyorsun sen? Senin kocanın evi yok yok anladın mı? :D

Bak çörekçi’ciğim diğer argümanlar atılmış zaten. Konuyu okuduğun için görmen lazım ki, mesajım’da da kaç kere yazmışım başka neler olduğunu. Ama hala ne diyorsun :D
Yav biz sadece yazınca " manga sayfası atamadınız, haksızsınız" oluyor, siz sadece yazınca önceden kaç kere yazmışım oluyor.:D Size yaramayan bir durum var mı acaba... Her şeyi kendinize göre büküyorsunuz valla :)

Öyle deme yeterli boşluk yok. ODa'ya bak be o kadar duyarlı bir adam ki sırf fazla kağıt kullanmamak için 3 tane karakteri çizmiş. :/

Çırpındıkları zaman daha eğlenceli oluyor XD Sanji daha güçlü, manipülasyon yapmayın, sadece bu ise gülüyorum demekten başka bir cevap gelmemesi bir yandan da üzücü.
Yahu adam öyle manipülasyon böyle manipülasyon diyor, bu manipülasyonu nasıl yaptığımı yazmıyor, alıntıladığı şey de bombe sahnesi öncesi olayların nasıl geliştiğine dair sayfaları atmam ki bombe muhabbetini çıkaran da ben değilim. O kadar komik ki zehahaha

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık