Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Mutluluğun Yeri

Mutluluk içimizde midir yoksa dışımızda mıdır?

• Kullanılan toplam oy
    28
Bunların hepsinin bir arada olması mı yoksa bir tane olsa bile mutluluk sayılır mı?

Mutluluğun tanımı hakkında bir sonuca varmadan nasıl onunla alakalı şeyler tartışabiliriz ? :d

Belki de benim şimdi bilgisayarda oturup çay içmemdir :/
Milletin tanımından sana ne kardeşim? Kendin tanımla, kendin cevap ver. Konuyu saptıracan sorularınla... Demedi deme. :d

Milletin tanımından sana ne kardeşim? Kendin tanımla, kendin cevap ver. Konuyu saptıracan sorularınla... Demedi deme. :d
Görmezden gelsinler o zaman :/

Sokratik Diyalog yöntemini uygulamaya çalışıyordum aslında :/ Gerçek cevaba ulaşamasakta tutarlı cevaplar bu gibi yöntemle sağlanılabilir. Mutluluğun tanımından şüphe etmeden mutlulukla ilgili diğer alanlarda şüphe etmek mi ? Kalsın sağol kral :d

Bunların hepsinin bir arada olması mı yoksa bir tane olsa bile mutluluk sayılır mı?

Mutluluğun tanımı hakkında bir sonuca varmadan nasıl onunla alakalı şeyler tartışabiliriz ? :d

Belki de benim şimdi bilgisayarda oturup çay içmemdir :/
İnsan sadece sahip olmadığı ya da arzuladığı şeyler üzerinde düşünüp durur bence, sadece bunu diyebilirim. Yani mutluluk denilen şey bu soruyu aklından geçirmeyen insanlara aittir anca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık