Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Motosiklet Gezi Serisi

Son video baya başarılı olmuş bence. Ses falan da iyi.
Teşekkür ederim. Ses olayını çözüyorum yavaş yavaş.

Eğlenceli olmuş, elinize ayağınıza sağlık. :oleyo:

Not: motoruna sağlık demek garip geldi :(
Tekerin düz bassın denir genelde :)

çok beğendim ben, devamı gelir umarım.
Temelle gidiyorum serisi 8 bölüm olacak. Yani son 2 bölüm kaldı kafamda. Sonra farklı projelerim var.

Yeni bölüm beyler.. Çanakkale'ye varma çabası

[video=youtube;0Gk1BdXgcTM]https://www.youtube.com/watch?v=0Gk1BdXgcTM[/video]

Son bölümü yarın yükler. Yakın zamanda paylaşırım.

Dönüşte küçük bir kaza yaptığım için maddi kayıplarım var.

Bir sonraki paylaşım için süre veremiyorum.

Takip eden 3-5 arkadaşa sonsuz teşekkürler.

Teşekkürler.

Yeni ve son bölümle biraz istirahat dönemine giriyorum.

Görüşmek üzere.

[video=youtube;yE1zAczZKos]https://www.youtube.com/watch?v=yE1zAczZKos[/video]

Güzel bir proje oldu kanaatimce. Çekim tarzın da gayet hoş. Kısa ve sıkmayan videolar olması zaten artı yönü. Devamı gelir umarım. Olur da motor alabilirsem belki katılırım da. :D

Ayrıca geçmiş olsun, sadece maddi hasar varsa gene iyidir. Cana geleceğine mala gelsin demişler.

Hea, o karanlıkta iyi cesaret etmişsin. Arabayla giderken o yollardan tırstığım oluyordu. :D
Var mı aklında bundan sonrası için bir proje?

Güzel bir proje oldu kanaatimce. Çekim tarzın da gayet hoş. Kısa ve sıkmayan videolar olması zaten artı yönü. Devamı gelir umarım. Olur da motor alabilirsem belki katılırım da. :D

Ayrıca geçmiş olsun, sadece maddi hasar varsa gene iyidir. Cana geleceğine mala gelsin demişler.

Hea, o karanlıkta iyi cesaret etmişsin. Arabayla giderken o yollardan tırstığım oluyordu. :D
Var mı aklında bundan sonrası için bir proje?
Project TTR var. Yaz için planladığım bir proje. Üzerinde çalışıyorum. Ama onun için baya paraya ihtiyacım var. Sırf ondan anime figürlerimi satmaya kalkıştım. Abuk ve subuk teklifler gelince vazgeçtim.

Motor alırsan beklerim. Çekimlerde özellikle hep bir yardımcı olsa dedim. Motosiklete dair öneri de kabul ederim.

Katılıyorum. :oleyo:
Bence de güzel bir proje oldu. Başka şeyler olursa da takip ederim. Hadi bakalım tekerin takla atmasın. :oleyo:
Teşekkür ederim. Mantıklı bir karar değildi de kaza yapmamın sebebi de o değildi :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık