Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Motosiklet Gezi Serisi

Korsanfan tayfası,

Motosiklet gezileri yapıp elimden geldiğince görüntülemeye çalışıyorum.
Video içeriği ile alakalı görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Kanala abone olursanız da bir destek olur.

İlk 3. bölümü çekip yükledim.

Bölüm 1 - [video=youtube;SFzqWEVwio8]https://www.youtube.com/watch?v=SFzqWEVwio8[/video]

Bölüm 2 - [video=youtube;9NwXtWFkNVc]https://www.youtube.com/watch?v=9NwXtWFkNVc[/video]

Bölüm 3 - [video=youtube;WIcxtNPLg3E]https://www.youtube.com/watch?v=WIcxtNPLg3E[/video]

Saygılarımla

Gezi programı tadında güzel olmuş ara röportajlarda güzel mikrafon konusunda bi geliştirme yapabilirsen daha iyi olur bazı yerleri anlaması cidden zor :D.Biraz absürd bi öneri olucak ama şu şoray'ın bir zamanlar yaptığı programdaki gibi gezilerine bi konsept koyup o tarzda ufak tefek komik dokunuşlar yapsan daha da iyi olabilir :)

Şu an fazla vaktim yok videoları izlemeye ama kanala abone oldum. Müsait bir zamanda izlerim.

Hem motosiklet ile gezmek aşırı keyifli olsa gerek. Özendiğim, yapmayı düşündüğüm şeyi yapıyorsun.

Başlığı görünce "kino no tabi: the beautiful world" animesi aklıma geldi, bu arada herkese öneririm. Birde che guevara'nin motosiklet gezileri aklıma geldi:D Neyse iyi yapmışın;)

Kendi yorumlarını biraz daha anlatımlı yaparsan hoş olur. Nerede durdun, neden orada durdun veya çektiğin görüntüde ne hoşuna gitti, yoldaki ufak zorlukları falan. Bence gayet başarılı bir kanal olur eğer gezilerini uzatmayı düşünürsen. Çekimleri beğendim. Takipteyim, yeni video attıkça izlerim.

Şu an fazla vaktim yok videoları izlemeye ama kanala abone oldum. Müsait bir zamanda izlerim.

Hem motosiklet ile gezmek aşırı keyifli olsa gerek. Özendiğim, yapmayı düşündüğüm şeyi yapıyorsun.
Teşekkürler. Kendimce geliştirmeye çalışıyorum. Şahsi görüşüm ilk bölümden en güncel bölüme doğru video kalitesi arttığı yönünde. Vegas Pro kolay değil.

Başlığı görünce "kino no tabi: the beautiful world" animesi aklıma geldi, bu arada herkese öneririm. Birde che guevara'nin motosiklet gezileri aklıma geldi:D Neyse iyi yapmışın;)
Che'nin gezileri iyi aktarılmadı beyaz perdeye. Teşekkürler.

Kendi yorumlarını biraz daha anlatımlı yaparsan hoş olur. Nerede durdun, neden orada durdun veya çektiğin görüntüde ne hoşuna gitti, yoldaki ufak zorlukları falan. Bence gayet başarılı bir kanal olur eğer gezilerini uzatmayı düşünürsen. Çekimleri beğendim. Takipteyim, yeni video attıkça izlerim.
Tavsiyeleri dikkate alacağım. Gezileri uzatacağım kaza bela olmazsa, ancak videoları şuan için uzatmayı düşünmüyorum.

Video uzunlukları iyi bence daha fazla uzatırsan göz korkutur. Hatta part part vermeden önce derleme halinde 2-3 dakikalık ufak bir ön video da atabilirsin tanıtım için. Tabi ilerisi için söylüyorum şimdilik konseptin güzel gibi.

Part part vermiyorum aslında. Haftasonu çekip haftaiçi yüklüyorum. Şuan 4. Bölüm için uğraşıyorum mesela.
Kısa parça işini düşüneceğim.

İzlerken baya keyif aldım. 1. Sesin duyulsa çok daha iyi olur 2. olarak da araba sollarken ki zamanları daha çok atsan daha güzel olur :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık