Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Moria'nın Akıbeti Ne Olur?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    75
Kral ölmeden kral olamazsın :a:

Moria'nın yaşaması bir şey ifade etmez artı adam yanlış hatırlamıyorsam tayfasından birinin ölümüne sinirlenip ada basıyor sonra gidip ekibe mi katılacak çok büyük bir dengesizlik ve değersizlik olur. Karakterin yaşaması ölmesinden çok daha anlamsız olur. Ama Moria'yı öldürdük ve meyvesinden şunları bunları getirdik demesi hem ölen karakterden kaynaklı ciddiyet hem de gelecek kişilerden kaynaklı dram katar seriye. Bir kaç kişi daha ölür bence, bu arc da bir iki tane ölüm olsa fena olmaz. Oda'nın efsane olmasını istiyorum, gazoz olmasını değil ki gazoza doğru gidiyor gibi :ehe:
Eh biraz tükürdüğünü yalamak gibi oluyor ada bastıktan sonra tayfaya katılması.Katılıyorum.Ama Moria'nın işler o raddeye gelince o kadar iradeli olup olmadığını bilmiyoruz.Kaçamayacağını anladıysa mantıklı karar da verebilir.Bakalım göreceğiz.

Mf savaşını geçecek dediği savaş gazoz olmaz herhalde öyle umuyorum.

Eh biraz tükürdüğünü yalamak gibi oluyor ada bastıktan sonra tayfaya katılması.Katılıyorum.Ama Moria'nın işler o raddeye gelince o kadar iradeli olup olmadığını bilmiyoruz.Kaçamayacağını anladıysa mantıklı karar da verebilir.Bakalım göreceğiz.

Mf savaşını geçecek dediği savaş gazoz olmaz herhalde öyle umuyorum.
Öyle bir şey olursa olayın ciddiyeti kalmaz tamam ben belki bu ciddiyet işine biraz kafayı takmış gibi görünüyorum ama yok yani o kadar da değil. Şöyle de olabilir bak belki Moria dediğin gibi son anda karar değiştirip mantığa yönelir ama işi drama vurup yine de öldürebilirler sonuçta ne gerek var Moria'ya. Meyveyi çeker başka birine verir yanında İD'den aldığı tipler var zaten onların tamamında meyve çıktı mı tam hatırlamıyorum yada başka birine verir.

Benim Oda'dan anladığım artık meyve işinde tekrara düşüyor. İşin kolay tarafını tutuyor mesela Oden'in FB'leri bunu bize gösterdi yada Shiryu'nun gücü vesaire. Moria'nın meyvesini BB'nin emrinde göreceğiz ama nasıl göreceğiz orası kesin değil.

Gazoz olma olayını da 3 gün 3 gece ile ve Top kekle hızlandırdı bakalım belki Wano'da biraz toparlar gerçi Oden'i de gördük ama neyse pozitif olalım.

Öldürülüp meyvenin alınması Bb tayfasına en yakışanı olur. Umarım tayfaya katılıp da sonradan Mugiwara'ya yardım ediyim gibi salakça triplere girmez.

Bence kaçacaktır.Tayfasındaki arkadaşlarına çok önem veren birisi olduğu için absalomun katillerinin arasına katılacağını düşünmüyorum.Zaten karasakal yakınında değil kaçıp wanoya gelme ihtimali olabilir.

1 - Moria Dof'un elinden kaçar, Teach'in elinden kaçamaz Yami Yami No Mi'den ötürü.

2 - Kaido'ya kafa atan adam, Ryuuma'yı mezarından çıkaran adam Teach'e katılmaz.

3 - Allah rahmet eylesin. Meyve Burgess'e gider diye tahmin ediyorum.
Neden Burgess ? Bir ara onun teorisi vardı pati meyvesi diye.Olsa süper olacaktı çünkü Jesus Burgess.;)
Öldürülüp meyvenin alınması Bb tayfasına en yakışanı olur. Umarım tayfaya katılıp da sonradan Mugiwara'ya yardım ediyim gibi salakça triplere girmez.
Bence bu yüksek ihtimal tayfaya katılacağını düşünüyorum çünkü.
Aman Tanrım lütfen böyle bir şey olmasın :of:
Buna böyle tepki veriyorsan Ace ve Wb zombi olarak dirilince ne tepki vereceksin ?
Üzgünüm ama o zombiler gelecek neredeyse eminim buna.Hem de karasakal tayfası kullanırken.:(

Neden Burgess ? Bir ara onun teorisi vardı pati meyvesi diye.Olsa süper olacaktı çünkü Jesus Burgess.;)

Buna böyle tepki veriyorsan Ace ve Wb zombi olarak dirilince ne tepki vereceksin ?
Üzgünüm ama o zombiler gelecek neredeyse eminim buna.Hem de karasakal tayfası kullanırken.:(
Gazoz olur o zaman kendisi kaybeder :bilmem:

Meyveyi ustalıkla kullanan(muhtemelen uyanış yapmış) birini kesinlikle öldürmez. Muhtemelen 10. titan olur.

Kuma'nın meyvesini yerse hakkıyla 1. Komutan olabilir ama oda kuma'yı yedirmez gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık