Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Moria'nın Akıbeti Ne Olur?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    75

Bu hafta manga yokken çoğunluk da netteyken bir anket açayım dedim ama bulamadım.Sonra aslında tartışmamız gereken bir konuyu çok az tartıştığımızı farkettim.Malumunuz Moria imparator adası bastı.Moria ile ilgili kritik olaylar olacak.Belki karasakal tayfası zombilerle gücüne güç katacak.Biliyorsunuz zombilerden hükümet bile çekindiği için Moria'yı ortadan kaldırmak istemişti.

İhtimal olarak zaten 3 seçenek var daha fazlası yok.Net ihtimal 3 tane.Bakalım herkes fikrini söyleyip oylasın da ileride ne kadar doğru çıktığını kimlerin tahmin ettiğini görelim.

1 - Moria meyvesini kullanarak gölgesiyle yer değiştirir ve kaçar.

İlk ihtimal bu.Savaşta yaptığı şekilde ve kendi arcında gördüğümüz üzere bu yeteneği kullanıp güçlü düşmanlarını atlatabilir.Eğer yeteneğini işe yarar biçimde kullanırsa.

2 - Moria teklifi kabul eder ve karasakal korsanlarına katılır.

İkinci ihtimal de haliyle bu.Çıkar yol görmediği için yada aralarına sızıp daha sonra intikam almak için böyle bir yola başvurabilir.Ace kabul etmemişti ama Moria farklı biri.

3 - Öldürülür.Meyvenin yeni sahibi 10 komutandan biri olur.

Bu seçenek de meyve avcılarından beklenen birşey.Gayet olabilir kabul etmezse öldürebilir.

Senaryonun ne şekilde şekilleneceğini düşünüyorsanız o ihtimali seçin de düşüncelerin ne yönde ağır bastığını görelim.

Aslında ölüdürüp meyvesini alması lazım ama kafasında belki belirli meyveler vardır onların içinde olmayabilir. Tayfasına katılmaz Moria çünkü adamını öldürdü. Benim düşüncem Teach Wanoya gelecek. Çünkü bu yapay meyveleri çözecek insan olduğunu düşünüyorum. Wanoya gitmeden de bu Moria asalağını kandırır bir şekilde. Kaido orda bak hısımlısınız falan diye... Birlikte hareket ederler işini gördükten sonra da ya öldürür ya da ölmek üzere bir pozisyonda bırakır.

Shicbukailerde mangal gibi yürek var şu adam belki en kalitesizleriydi ama yine de 2 yıl aradan sonra çıkan en baba karakter olarak gösterilen Kata'ya rahat 10 kat fark atar.

Adam gitti bastı yonkou adasını, muhtemelen öldü ve meyvesini aldılar. Oda ilerde bu meyveyi kullanarak Dram Dram Dram Dram Dram Dram Dram kasacak ve bizi kusturacaktır :of:

Aslında ölüdürüp meyvesini alması lazım ama kafasında belki belirli meyveler vardır onların içinde olmayabilir. Tayfasına katılmaz Moria çünkü adamını öldürdü. Benim düşüncem Teach Wanoya gelecek. Çünkü bu yapay meyveleri çözecek insan olduğunu düşünüyorum. Wanoya gitmeden de bu Moria asalağını kandırır bir şekilde. Kaido orda bak hısımlısınız falan diye... Birlikte hareket ederler işini gördükten sonra da ya öldürür ya da ölmek üzere bir pozisyonda bırakır.
Shicbukailerde manga gibi yürek var şu adam belki en kalitesizleriydi ama yine de 2 yıl aradan sonra çıkan en baba karakter olarak gösterilen Kata'ya rahat 10 kat fark atar.

Adam gitti bastı yonkou adasını, muhtemelen öldü ve meyvesini aldılar. Oda ilerde bu meyveyi kullanarak Dram Dram Dram Dram Dram Dram Dram kasacak ve bizi kusturacaktır :of:
Yorumlar için teşekkürler.Oy vermeyi unutmayın.
Shicbukailerde manga gibi yürek var şu adam belki en kalitesizleriydi ama yine de 2 yıl aradan sonra çıkan en baba karakter olarak gösterilen Kata'ya rahat 10 kat fark atar.

Ben önem verdiği karakter olarak gördüğüm için tayfaya katılacak diyorum ama bakalım.Absalom gibilerini harcar ama bir shichibukaiyi öldürüp seriden bu soda biraz zor çıkarır.Kk tayfasını bile 3 gün güreştirmiş sonuca bağlamamış adam.

Herşeyi anladım da Teach niye meyve çözsün Vegapunk'ın yanında falan meyve mi yapmış ?

Ben önem verdiği karakter olarak gördüğüm için tayfaya katılacak diyorum ama bakalım.Absalom gibilerini harcar ama bir shichibukaiyi öldürüp seriden bu soda biraz zor çıkarır.Kk tayfasını bile 3 gün güreştirmiş sonuca bağlamamış adam.

Herşeyi anladım da Teach niye meyve çözsün Vegapunk'ın yanında falan meyve mi yapmış ?
O meyveden Dram çıkacak, dram çıkmazsa o meyveden olmaz çünkü. Artık Luffy'nin anasını mı getirir, dedesini mi yoksa Allah etmesin Roger'i yada WB'yi mi getirir bilemem ama o meyveden bir Edo Tensei çıkar.

Moria'yı öldürüp meyveyi kullandırtması bana daha makul geliyor işin içine biraz ciddiyet katmış olur hem artık önemli karakterler de ölebilir çünkü 30 yıl oldu daha ne kadar gitmeyi planlıyor olabilir ki.

O meyveden Dram çıkacak, dram çıkmazsa o meyveden olmaz çünkü. Artık Luffy'nin anasını mı getirir, dedesini mi yoksa Allah etmesin Roger'i yada WB'yi mi getirir bilemem ama o meyveden bir Edo Tensei çıkar.

Moria'yı öldürüp meyveyi kullandırtması bana daha makul geliyor işin içine biraz ciddiyet katmış olur hem artık önemli karakterler de ölebilir çünkü 30 yıl oldu daha ne kadar gitmeyi planlıyor olabilir ki.
Bana kalırsa önemli karakterleri sadece son savaşta öldürmeyi planlıyor.Ondan öncesinde 2 tane kurbanlık kontenjan ayırmıştı onlar da Ace ile Wb oldu. :(

Bana kalırsa önemli karakterleri sadece son savaşta öldürmeyi planlıyor.Ondan öncesinde 2 tane kurbanlık kontenjan ayırmıştı onlar da Ace ile Wb oldu. :(
Kral ölmeden kral olamazsın :a:

Moria'nın yaşaması bir şey ifade etmez artı adam yanlış hatırlamıyorsam tayfasından birinin ölümüne sinirlenip ada basıyor sonra gidip ekibe mi katılacak çok büyük bir dengesizlik ve değersizlik olur. Karakterin yaşaması ölmesinden çok daha anlamsız olur. Ama Moria'yı öldürdük ve meyvesinden şunları bunları getirdik demesi hem ölen karakterden kaynaklı ciddiyet hem de gelecek kişilerden kaynaklı dram katar seriye. Bir kaç kişi daha ölür bence, bu arc da bir iki tane ölüm olsa fena olmaz. Oda'nın efsane olmasını istiyorum, gazoz olmasını değil ki gazoza doğru gidiyor gibi :ehe:

Meyvelerin yapısını biliyor bu adam. Belki karanlık meyvesinin yardımıyla yapay meyveyi içlerinden alabilir...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık