Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Moria Yaşıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle bir meyve ile öleceğini düşünmüyorum. Oda'nın bu tarz bir meyveyi harcayacağını sanmıyorum demiyorum. Kendi gücü sayesinde ölmemeyi başarabilir.

Umarım öyledir. Naghtmare modu şu ana kadar luffy nin en sevdiğim modu oldu. Gearlar yanına yaklaşamaz bence.
Nightmare+Gear4 Luffy vs Kaido. Yonkou'ya tek dalma yöntemi:mincika:. Başka türlü çok aşırı bir power up gelmediği müddetçe Yonkou alamaz Luffy tek başına. Luffy illa tek başına mı indirmek zorunda ya da Kaido'nun kendisinin bizzat Wano'da olduğu ne malum gibi sorular başka bir sohbetin konusu tabi.

Yaşadığı kesin zaten ama niye yaşıyor yahu? Ne gereği var? Şu gevşek adamı görsek ne görmesek ne? Hayır okuyucuların favori karakterlerinden birisi olsa dersin ki bu adamın yaşaması gerekiyor diye ama o da yok. Vakti geldiğinde boşuna sayfa kaplayacak diye şimdiden buna üzülmeye başladım ben.
Bir şey yazmış mıyım diye bakarken bunu gördüm. Çok olmamış yazalı ve fikrim değişmedi elbette. Son derece gereksiz bir karakter. Misyonu falan da yok öldür gitsin işte salak Oda. Bu herifin öldürmeme huyu dellendiriyor yav beni. Bir de Mf'de tekrar Luffy'nin karşısına çıkıp Ace'e ulaşmasını engelleyenlerden birisiydi. Şaka gibi yani. Daha 2 arc önce hoşaf olduydu herif halbuki.

Bir şey yazmış mıyım diye bakarken bunu gördüm. Çok olmamış yazalı ve fikrim değişmedi elbette. Son derece gereksiz bir karakter. Misyonu falan da yok öldür gitsin işte salak Oda. Bu herifin öldürmeme huyu dellendiriyor yav beni. Bir de Mf'de tekrar Luffy'nin karşısına çıkıp Ace'e ulaşmasını engelleyenlerden birisiydi. Şaka gibi yani. Daha 2 arc önce hoşaf olduydu herif halbuki.
Moria ile en güzel vssini yapacak Lufy, gölge g4 ile mantıklı şekilde yenecek işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık