Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Moria Yaşıyor mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sor bakalım bundan bir kişi bile bundan keyif alacak mı diye. :D Bu şekilde Kaido'yu yenecekse hiç yenmesin, hatta orada gebersin daha iyi.
Adam en şaibesiz zaferini alacak işte. Handikap şu bu hesaplamayacağız. Hem Lufy tek alırsa olmuş demektir seri tıkanır. Geçici up en iyi bu şekilde sağlanır. İlk Kaido geçici güç ile olsaydı üstüne Mom 2 vs 1 atsaydı, Teach'e de tek dalsaydı tatından yenmezdi. Mom'ı başkaları da indirebilir. Hem şimdiki Lufy'den çok mu memnunsun?

Adam en şaibesiz zaferini alacak işte. Handikap şu bu hesaplamayacağız. Hem Lufy tek alırsa olmuş demektir seri tıkanır. Geçici up en iyi bu şekilde sağlanır. İlk Kaido geçici güç ile olsaydı üstüne Mom 2 vs 1 atsaydı, Teach'e de tek dalsaydı tatından yenmezdi. Mom'ı başkaları da indirebilir.
Yoo ben tek alsın demiyorum zaten biliyorsun sen de. Gerekirse 2-3 kişi dalarak yensinler ama yeter ki şu gereksizden yardım almasın Luffy. Oda efendi "Düz yumruklarla Kaido'nun yenilmesi kimseyi tatmin etmezdi." diyorsa eğer bu şekilde yenilmemeli Kaido. Ben tatmin olmam arkadaş. :S

Yoo ben tek alsın demiyorum zaten biliyorsun sen de. Gerekirse 2-3 kişi dalarak yensinler ama yeter ki şu gereksizden yardım almasın Luffy. Oda efendi "Düz yumruklarla Kaido'nun yenilmesi kimseyi tatmin etmezdi." diyorsa eğer bu şekilde yenilmemeli Kaido. Ben tatmin olmam arkadaş. :S
Sen merak etme bu saatten sonra kimi alsa tatmin olmazsınız. Hem Kaido'ya karşı sayının ne önemi var, güç farkı fazlaysa hepsinin içinden geçer. Bir amiral 5-6 koru perişan eder. Kaido karşında novalarda, Shabondy Novaları vs Kizaru'dan farksız gibi geliyor bana. Oda tekrarı seviyor.

Sen merak etme bu saatten sonra kimi alsa tatmin olmazsınız. Hem Kaido'ya karşı sayının ne önemi var, güç farkı fazlaysa hepsinin içinden geçer. Bir amiral 5-6 koru perişan eder. Kaido karşında novalarda, Shabondy Novaları vs Kizaru'dan farksız gibi geliyor bana. Oda tekrarı seviyor.
Tatmin olmaz mıyız? Niye ki? :/ Diğer söylediğinde ise haklısın. Güç farkı fazlaysa sayının bir önemi kalmıyor. Yalnız o savaştaki Luffy'nin gücü, sayıların önemli olmasını sağlayacak seviyede olacaktır. Şüphem yok bundan.

@Tilqi_Gin
Valla düşünmek bile istemiyorum.

Tatmin olmaz mıyız? Niye ki? :/ Diğer söylediğinde ise haklısın. Güç farkı fazlaysa sayının bir önemi kalmıyor. Yalnız o savaştaki Luffy'nin gücü, sayıların önemli olmasını sağlayacak seviyede olacaktır. Şüphem yok bundan.

@Tilqi_Gin
Valla düşünmek bile istemiyorum.
Niye mi, birde soruyorsun? Yiyerek mi kazanacağım diye Lufy'yi aciz gösteriyor. Biz bilsek bile Craker'i teke tek vs de alır, Kata'yı duman eder sağlıklı olsa ama sulandırıyor işte. Nami falan ne gereği vardı. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık