Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 239 85.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    279
Adam gibi adam. Adaletin yanında her zaman. Neden sevilmez anlamıyorum. Dragon ball Super'da Goku'yu gördükten sonra, luffy bana dahi gibi geliyor ?
Luffy bence bir ana karakter olarak değil karakter olarak değerlendirilmeli. Bu yüzden sadece Goku Naruto Gon gibi ana karakterlerle değil tüm karakterlerle kıyaslanmalı. Naruto Eren filan onun yanında bir hiç çünkü.

Manga ve anime dünyasının en efsane karakterlerinin başında benim için. Böyle sevgiyi bir de Sanji ve Marco için beslerim.

Luffy bence bir ana karakter olarak değil karakter olarak değerlendirilmeli. Bu yüzden sadece Goku Naruto Gon gibi ana karakterlerle değil tüm karakterlerle kıyaslanmalı. Naruto Eren filan onun yanında bir hiç çünkü.

Manga ve anime dünyasının en efsane karakterlerinin başında benim için. Böyle sevgiyi bir de Sanji ve Marco için beslerim.
Naruto iyidi bence hakkını yeme reyizin.

İtiraf:Gizli Luffy faniydim bunca zamandır

Naruto bence de Luffy'den daha kaliteli bir karakter. Aşık olmayı anne baba sevgisini biliyor istiyor en azından. Et yiyeyim prenses kurtarayım uyuyayım üçgeninde değil.
Ne bileyim konu dışı olacak ama mesela obitoda kötü bir Naruto gördüm. Naruto kötü olsa ne olurdu. Çok güzel işlenmişti ve cidden ben senin gibi asla olmayacağım demesi cidden çok manidar gelmişti bana

Naruto bence de Luffy'den daha kaliteli bir karakter. Aşık olmayı anne baba sevgisini biliyor istiyor en azından. Et yiyeyim prenses kurtarayım uyuyayım üçgeninde değil.
Yav ağa yapmayın ya narutonun neresi daha kaliteli ? Aşık olmayı biliyorda ne oldu gitti kendisine o kadar hakaret eden bir kıza güya aşık olmuş ayrıca anne baba sevgisini alamadığı için ağlayan çocuk iken luffy aynı yaşta ormanda timsahlar tarafından yenilme tehlikesi atlatıyordu. Et yiyip kurtarıyorda sanki Naruto yapmıyor o narutodaki ramen dükkanı kaç yıldır Kimin sayesinde geçiniyor sanıyorsun.:hhh: luffynin Naruto gibi beni kabul etsinler diye hokage olacam gibi bir gayesi yok. Luffyden en az 3-5 Naruto çıkar yapmayın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık