Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 239 85.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    279
Plot armoru olmayan bir ana karakter söyleyebilir misin? Bu konuya bu kadar laf edilmesi biraz garip geliyor bana.
Ben plot armora karşı değilim zaten olmasıda gerek ana karakterde lakin burada durum farklı. KK olacak adamın plot armor olmadan Grand Line a gidememesinden bahsettim. Yani bu genel serilerdeki plot armor mevzusundan çok vasıfla ilgili.

En azından Buggy e kelleyi kaptırmıyor.

Buggy > Düz denizci erleri.

Luffy olmasaydı tayfanın hali;

Morgan Korsanları tarafından katledilen Sanji

Denizci Erleri tarafından infaz edilmiş Zoro

Arlongun kölesi olarak yaşayan Nami

Köyüyle birlikte Kedi Korsanları tarafından katledilen Usopp

Doktor'inle beraber Wapol ve adamları tarafından öldürülen Chopper

Cp9 tarafından katledilen Franky ve Nico Robin

Thriller Barka sıkışıp kalmış, ölememenin acı verdiği bir hayat yaşan Brook

Balık Adamları korumak için onurunu iki paralık etmiş Jimbei

Ulan hepsini kurtarmış, pezoların elinden almış. Az saygı saygı. Şu kadar adam bir Buggyden koruyamıyordu kaptanını.

Yanlız hepsini düşünüp yazdıktan sonra bir şey fark ettim. En eziği Zoro'nunki lan jdjdkdmsömsıdkemdm

(Luffyide çocukken, Deniz Kralı öldürüyordu)

Ben plot armora karşı değilim zaten olmasıda gerek ana karakterde lakin burada durum farklı. KK olacak adamın plot armor olmadan Grand Line a gidememesinden bahsettim. Yani bu genel serilerdeki plot armor mevzusundan çok vasıfla ilgili.
Bundan seneler önce Mihawk Luffy hakkında "bu çocuğun özelliği ne yeteneği, ne gücü; bu çocuğun özelliği her yerde müttefik bulabilmesi, en korkutucu güç" şeklinde bir açıklama yaptı. Yani Luffy tek tabanca hareket eden birisi olsaydı eğer evet Grand Line'a gidebilmesini geçtim köyünden çok uzaklaşamazdı bile. Ancak Luffy gittiği her yerde edindiği yoldaşlar ve onların ittirmesi sayesinde bu günlere geldi. Yani bu özelliği kendisinin vasfının bir parçası esas itibariyle.

Bundan seneler önce Mihawk Luffy hakkında "bu çocuğun özelliği ne yeteneği, ne gücü; bu çocuğun özelliği her yerde müttefik bulabilmesi, en korkutucu güç" şeklinde bir açıklama yaptı. Yani Luffy tek tabanca hareket eden birisi olsaydı eğer evet Grand Line'a gidebilmesini geçtim köyünden çok uzaklaşamazdı bile. Ancak Luffy gittiği her yerde edindiği yoldaşlar ve onların ittirmesi sayesinde bu günlere geldi. Yani bu özelliği kendisinin vasfının bir parçası esas itibariyle.
Zaten çok uzaklaşamadı. Batırdı teknesini beceriksiz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık