Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimlik kartımı atacak değilim yaşım 18 ama yaşım küçük olupta sana 18 de diyebilirim mantık ise bence mantıklı sen kk olucam diye yola çıkıyorsun adamdan kaçıyorsun Roger da kendinden kat ve kat büyük filo görünce buggy kaçalım diyor Roger ise kaçmıyor arada fark var.
Hacım benim gibi dikkatli ve sağlam yazarsan kimse yaşını anlamaz. :cool:
Bu arada Luffy'nin şuan altını üstüne getirdiği totland'a Rogerde gelmiş lakin BM hala hayatta ve görünen o ki yarası felan yok. Bilmem anlatabildim mi?

Luffy kaçmıyor, asla kaçmayacak da. Oda dikkatli bu konuda. BM'den kaçırtmak için bile öncesinde tayfasına söz verdirtti Oda. Yoksa luffy kaçmazdı diyebilmek için.

Luffy şuan gücünü toplamak için saklanmaya çalışıyor sadece. Luffy'e göre bu sadece dövüş stratejisi, kaçmak değil. Tıpkı cracker'de olduğu gibi. Luffy kaçmak istese katakur donut yerken kaçardı.

Luffy kaçmıyor, asla kaçmayacak da. Oda dikkatli bu konuda. BM'den kaçırtmak için bile öncesinde tayfasına söz verdirtti Oda. Yoksa luffy kaçmazdı diyebilmek için.

Luffy şuan gücünü toplamak için saklanmaya çalışıyor sadece. Luffy'e göre bu sadece dövüş stratejisi, kaçmak değil. Tıpkı cracker'de olduğu gibi. Luffy kaçmak istese katakur donut yerken kaçardı.
Bunu böyle açıklamaktan çekiniyordum yine fan damgası vuracaklar diye ama aynen katılıyorum.

Size cok begendigim bi filmden bi alıntı yapmak isterim:”Bu dünyada iki tür insan var.Biri konuşan tür,digeride yapan tür.İnsanların çogu sadece konuşur.Tek yaptıkları budur.Ama sözün bittigi noktada dünyayı dediştirenler,yapanlardır.Yaparken bizide degiştirirler.Bu yüzden de onları asla unutmayız.Siz hangisisiniz??Sadece konusuyormusunuz yoksa yerinizden kalkıp bir seyler yapıyormusunuz??”

Burdan da anlasılacagı üzere luffynin hangi tarafta oldugu gayet acık ve müsabakanın sonunun ne olacagıda gayet belli.

Yanlız konuya objektif bakıldıgın da katakurinn üstün oldugu bir gercek.Ama burda birseyi kacırıyorsunuz.luffy neden bu adamlar kapısıyor??Elinden alınanı geri almak ve tayfayı korumak icin.Bu oldugu zaman onu kim tutabilir?

Luffy nin cok büyük bir potansiyeli var ve her vs de bu daha da keskinlesiyor su anki duruma göre katakuri yener gibi gözüksede luffy kendini asıp yenicektir.Ayrıca rica ediyorum su mingocular bi kenara alalım sizi.Su adamı luffyden yukarı görmeyi bırakın artık.Luffy klasında biri degil kesinlikle

Son düzenleme:
Size cok begendigim bi filmden bi alıntı yapmak isterim:”Bu dünyada iki tür insan var.Biri konuşan tür,digeride yapan tür.İnsanların çogu sadece konuşur.Tek yaptıkları budur.Ama sözün bittigi noktada dünyayı dediştirenler,yapanlardır.Yaparken bizide degiştirirler.Bu yüzden de onları asla unutmayız.Siz hangisisiniz??Sadece konusuyormusunuz yoksa yerinizden kalkıp bir seyler yapıyormusunuz??”

Burdan da anlasılacagı üzere luffynin hangi tarafta oldugu gayet acık ve müsabakanın sonunun ne olacagıda gayet belli.
Lufy hem konuşuyor hem yapıyor, 3. tür oluyor. Lufy alır.

Yanlız konuya objektif bakıldıgın da katakurinn üstün oldugu bir gercek.Ama burda birseyi kacırıyorsunuz.luffy neden bu adamlar kapısıyor??Elinden alınanı geri almak ve tayfayı korumak icin.Bu oldugu zaman onu kim tutabilir?

Luffy nin cok büyük bir potansiyeli var ve her vs de bu daha da keskinlesiyor su anki duruma göre katakuri yener gibi gözüksede luffy kendini asıp yenicektir.Ayrıca rica ediyorum su mingocular bi kenara alalım sizi.Su adamı luffyden yukarı görmeyi bırakın artık.Luffy klasında biri degil kesinlikle
Luffy önce yardım almayı bıraksın, sonra olurunu tartışırız. :)

Luffy fanları hala kaçmadığını düşünüyor, bırakın şu at gözlüklerini biraz objektif olun be. Kaçmamışta, geri çekilmiş. Sonrasında Luffy tekrar karşısına çıkabilir ve yenebilirde, ayrı konu. Ama ilk karşılaşmasını kaybetti açık ve net.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık