Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim forum kadar öngürüsüz forum görmedim:D Hep mi fail arkadaş.
Bu ülkenin insanları, iman gücünü bilir, gaz aldı mı duramaz. Misal ben, oy atarken mantıken Luffy'nin kazanamayacağını düşünüyordum, gerçi Lucci de de öyle düşünmüştüm. 'Ama geleceğe kim karar verecek' diye sorulunca; arka fonda mehter marşı, 'sen kimsin bre Yonkuo sağkolu, Korsanlar Kralı olacak adam var karşında' dedim.

Bu ülkenin insanları, iman gücünü bilir, gaz aldı mı duramaz. Misal ben, oy atarken mantıken Luffy'nin kazanamayacağını düşünüyordum, gerçi Lucci de de öyle düşünmüştüm. 'Ama geleceğe kim karar verecek' diye sorulunca; arka fonda mehter marşı, 'sen kimsin bre Yonkuo sağkolu, Korsanlar Kralı olacak adam var karşında' dedim.
:D O notları sonradan editörler yazmıyor muydu.Bir olay daha olmuştu böyle forumda.Sonra önemsemeyin denmişti..

Benim için kurgu az çok belli.Bir arkadaş daha yazmıştı.Aynı şeyi düşünüyoruz.
Eğer Bm bu olaylardan hemen sonra başkası tarafından düşürülmezse ,katakurinin şuan luffy tarafından yenilme ihtimali yok .ki düşmeyecek duruyor.Düşecek olsa bile normal şartlarda cracker olayından dolayı almaması gerekir.En fazla ,sakladığı yeni tekniktir- iman powerdır o şekilde alır ama kendisi de biter.Neye dayanarak luffye bu kadar oy verildiğini anlamadım.Ha luffy yenilmiş ha yenmiş fakat ölü halde kalmış ne farkeder.Bu aynanın içinde oven daifuku yokmuydu.Yanlış mı hatırlıyorum.Luffy, katadan sonra düzgün yürüyebileceği bile belli değil.Ya dövüş bir şekilde yarıda kesilecek ya da luffy esir düşecek.Eminim. Umarım yamulmam :D

Son düzenleme:
Katakuri alacak dedim halen arkasındayım acaba luffy ayna kırınca gaza gelenler halen aynı mı düşünüyor.
Daha önce de dedim katada meyve uyanışı da çıkacak kralın hakiside çıkacak.
Üstüne üstlük sen benim anam değilsin deli karı deyip Big Momuda yensin. Yonkou olduktan sonrada Kaidoya yürüsün.
Ben diyorum karakterleri fazla gözünüzde büyütmeyin Dof reis de meyve uyanışı var diye...
Kata kim Dof kim, herkes haddini bilsin. :hıh::)

Üstüne üstlük sen benim anam değilsin deli karı deyip Big Momuda yensin. Yonkou olduktan sonrada Kaidoya yürüsün.
Ben diyorum karakterleri fazla gözünüzde büyütmeyin Dof reis de meyve uyanışı var diye...
Kata kim Dof kim, herkes haddini bilsin
Meyve uyanışı Dofun tekelinde değil konunun dofla alakası yok istersen aç dof vs katakuri konusunu.

:D O notları sonradan editörler yazmıyor muydu.Bir olay daha olmuştu böyle forumda.Sonra önemsemeyin denmişti..
Editör notunu, neyi, ne kadar bilerek; ne amaçla yazdı bilemem. Ama o bakış atılıp, o cam kırıldı, ardından geleceği tayin edecek versus dendi mi bana yetti. Ki birçok arkadaşa da yetmiş.

Mangaka çok keskin bir manevra yaptı, ne olacak bilemiyorum. Yarıda kalsa desem Brule içerde, kimse gelemez. Luffy de Kata da birbirlerinin gitmelerine izin vermez.

Katakuri yense desem; İmpelDown aklıma geliyor. Benzeri durumu bu ark yaşadık zaten: Nami ve Luffy kitaba hapsedildi, aynı durumu tekrar yaşamayız. Hadi yaşadık diyelim, en azından bu sefer kaçış olmaz, hala başlanamamış pasta üzerinden pazarlık döner desek... Ne yonkuo ne tayfası buna izin verir. Kadın kendini krizden çıkaran Jinbei'nin, iki dakka sonra canını kumara yatırdı.

Nolcak, meraktayız. Bir de bu sene başlanacağı söylenen Wano ve iki ark arasında Reverie durumu var. Çok fena...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık