Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'lerin kaçmak için başka şansları olsaydı Luffy 100% dayak yerdi. Şimdi muhtemelen yarıda kalacak bir şekilde. Keşke bir dayak yeseydi de rahatlasaydım. Ana karakteri tek sevmeyen ben miyim ?

Luffy'lerin kaçmak için başka şansları olsaydı Luffy 100% dayak yerdi. Şimdi muhtemelen yarıda kalacak bir şekilde. Keşke bir dayak yeseydi de rahatlasaydım. Ana karakteri tek sevmeyen ben miyim ?
Çoğu animede ki ana karakterlerini bende sevmiyorum (naruto,natsu,) gibi ama luffy yine de irade eder.

Zaten sevmememin sebebi bir nedeni olmadan birden güçlenmeleri ve birden acayip sükse yapmaları. E.oda luffy konusunda diğerlerine göre iyi iş çıkarmış. Şimdi luffy katakuriyi yenerse herhalde luffy den de soğurum.

Bencil, lafları havada kalıyor -bkz. tayfamın bir daha o duruma düşmesini istemiyorum, çelişki: BM'ye yakalandı Jinbei gelmese Nami pert. Onu geçtim koskoca Arc'ta sonlara doğru ciddileşti-, zekâ yok, et için babasını keser. İyi tarafı da işte düşmüşe yardım ediyor. Ama şöyle bir tartıya koyunca yok sevemiyorum ben. Yalnız değilsin. Kata hasar almayıp gününü gösterse de dünyanın kaç bucak olduğunu görse hem de G4'teyken.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık