Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof derken hani şu tek yumrukla şehir turu atan mı? Shbsgjadafas

Doflamingo = Yonkou diye bağırın, tutmayın bence. Siz de rahatlayın biz de rahatlayalım.

Ha hatırladım... Kaido'nun köpeğiydi dimi Doflamingo...

Crocodile bile Beyazsakal'la kapışacak yürek sahibiyken, Doflamingo dediğiniz adam hayatı boyunca geldiği soyun avantajlarından faydalanmış güçlü gözüken ancak çapsızın önde giden kekonun tekidir...

Bana dokunamazsınız ben kutsal ejderim tamam mı...
Dof Yonkou seviyesinde mi bilemiyorum, Ancak seviyesi belli, Yonkouların ise belli değil. Kaido'nun köpeği derken? Kaido'ya satış yapıp kendini güçlendirmek ne zamandan beri köpeklik oldu o zaman Diğer ülkeler bizim köpeğimiz, bize satış yaptıkları için.

Dof Yonkou seviyesinde mi bilemiyorum, Ancak seviyesi belli, Yonkouların ise belli değil. Kaido'nun köpeği derken? Kaido'ya satış yapıp kendini güçlendirmek ne zamandan beri köpeklik oldu o zaman Diğer ülkeler bizim köpeğimiz, bize satış yaptıkları için.
Kaido ile olan ilişkisi sadece ticari bir ilişki değildi.

Doflamingo, Kaido'dan açık ara korkuyordu.

Doflamingo hiçbir yonkou'nun sağ kolu olamaz. Çok net.

Neyse burada diğer karekterleri tartışmaya gerek yok Katakuri yenecek bakın yüzde yüz eminim Katakuri yenecek Luffyi bende burada demiştim diyicem.

Katakuri yenince devamında ne olacak? Hikaye Luffy'siz mi devam edecek?
Kata Luffy'i hemen öldürmez büyük ihtimal. Pasta Koca Ana'yı kendine getirir, Luffy'e de çarkı çevirme şansı verir pasta karşılığında lütuf(!) olarak. Ondan sonrası için bir şey çıkmıyor benden. Katayı alması mantıksız olur bence, bir arcda adam koca tayfayı patates edecek neredeyse, bir de o kadar enerji muhabbeti falan geçti.

Kata Luffy'i hemen öldürmez büyük ihtimal. Pasta Koca Ana'yı kendine getirir, Luffy'e de çarkı çevirme şansı verir pasta karşılığında lütuf(!) olarak. Ondan sonrası için bir şey çıkmıyor benden. Katayı alması mantıksız olur bence, bir arcda adam koca tayfayı patates edecek neredeyse, bir de o kadar enerji muhabbeti falan geçti.
Yanlış anlamada sen ve senin gibi düşünenler nasıl bir düşünçe tarzınız var anlamıyorum. Heralde serinin bir 20 yıl filan daha devam etmesini umuyorsuz. Luffy kata'ya yenildi diyelim ne olaçak, daha yonkou sag kolu alamayan adam gidip bu arctan sonra kaido'yu indirecek öylemi, yok öyle bi dünya. Asıl saçmalık luffy kata'yi yenemiyip kaido'yu yenmesi olur, yardımla veya yadımsız önemli degil, sonuçta yonkou nun ölüsü bir yonkou sag kolu eder. Koca ana'nın kendi ogluna sag kolu olmasına ragmen sen benim güçsüz ogullarımdan yanlızça birisin demesi ve çoculklarının bu kadar güçlü olmalarına ragmen ondan korkması bunun göstergesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık