Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy katakuriyi alır.Hasır Şapka Korsanları yarım tayfa ve biraz yardımla Yonkou'yu kendi evinde beter etmiş olurlar.Tayfaya Ceasar Clown katılırsa Usopp'a deniz taşı içeren mermiler yapabilir, Franky'nin vücudunu geliştirebilir, Nami'nin sopasına da el atar. Kaido ile dövüşte tayfa level atlamış olur. Luffy'nin dediği gibi Kaido'dan sonra sıra sende BM diyip zaten 2 komutanı yenilmiş talan olmuş BM'nin adasına giderler. Onuda indirirler.Gaza geldim seviyoruz Luffy reyiz.

Luffy katakuriyi alır.Hasır Şapka Korsanları yarım tayfa ve biraz yardımla Yonkou'yu kendi evinde beter etmiş olurlar.Tayfaya Ceasar Clown katılırsa Usopp'a deniz taşı içeren mermiler yapabilir, Franky'nin vücudunu geliştirebilir, Nami'nin sopasına da el atar. Kaido ile dövüşte tayfa level atlamış olur. Luffy'nin dediği gibi Kaido'dan sonra sıra sende BM diyip zaten 2 komutanı yenilmiş talan olmuş BM'nin adasına giderler. Onuda indirirler.Gaza geldim seviyoruz Luffy reyiz.
Benim de temennim bu şekilde lakin Oda nin böyle bir senaryo izleyeceğinden şüpheliyim

Dof'un seviyesini harcamaz umarım Oda, Katakuri gibi çöpler, Dof ile karşılaştırılamayacak seviyededir. Law ve Luffy ikilisi Dof'u zorla aldığını düşünürsek, Luffy'nin Kata yı pek zarar görmeden alması gerek.

Dof'un seviyesini harcamaz umarım Oda, Katakuri gibi çöpler, Dof ile karşılaştırılamayacak seviyededir. Law ve Luffy ikilisi Dof'u zorla aldığını düşünürsek, Luffy'nin Kata yı pek zarar görmeden alması gerek.
Dof derken hani şu tek yumrukla şehir turu atan mı? Shbsgjadafas

Doflamingo = Yonkou diye bağırın, tutmayın bence. Siz de rahatlayın biz de rahatlayalım.

Ha hatırladım... Kaido'nun köpeğiydi dimi Doflamingo...

Crocodile bile Beyazsakal'la kapışacak yürek sahibiyken, Doflamingo dediğiniz adam hayatı boyunca geldiği soyun avantajlarından faydalanmış güçlü gözüken ancak çapsızın önde giden kekonun tekidir...

Bana dokunamazsınız ben kutsal ejderim tamam mı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık