Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Ne bu şimdi? Sen ne kokluyorsun Garp'ın yumruğunu mu?

Hadi Ace'i geçtim. Saka, orada Luffy'e de saldırmaya devam etti. Luffy ne zaman sivilleri masumları incitti? Ve madem öyle neden Garp sinirden Saka'ya yürüdü? Hadi her şeyi geçtim. Sengoku bile emekli oldu, bu kadar şey oldu ve bir torun kaybetti. İnsan der ki; Yaşlandım da bu olaylar da çok ağır geldi, bende emekli olayım bari. Ama utanmz bir herif işte.
Luffy sonuçta Garp'ın bağlı olduğu örgütlenme nezdinde suçlu sayılıyor mu? Evet. Luffy masum ya da değil sen bir örgüte mensupsun o örgüt sana korsanlar suçludur diyor sen de buna inanıyorsun ama bir akraban çıktı diye bundan vazgeçmek ne kadar doğru olur? Garp'ın hiçbir suçu yok. Adam yıllardır bağlı olduğu kurallara itaat etti o kadar. Bu da doğru olan.

Ace'in suçu neymiş?
Kaptanını dinlemeyip iki lafta gaza gelip kendisi öldürtmesi. Ace yüzünden WB resmen boşa ölmüş oldu.

Luffy sonuçta Garp'ın bağlı olduğu örgütlenme nezdinde suçlu sayılıyor mu? Evet. Luffy masum ya da değil sen bir örgüte mensupsun o örgüt sana korsanlar suçludur diyor sen de buna inanıyorsun ama bir akraban çıktı diye bundan vazgeçmek ne kadar doğru olur? Garp'ın hiçbir suçu yok. Adam yıllardır bağlı olduğu kurallara itaat etti o kadar. Bu da doğru olan.
Ama Garp'ın safı da doğru değil ki? Ohara'yı falan yok etmiş insanlar bunlar. Garp hadi çok seviyor bunları ama zaten adam vereceğini vermiş. Orada Torunu için her şeyden vazgeçebilirdi. Sonuçta Luffy cani bir insan değil.

Hem benim akrabam suçlu ise suçuna bakarım ama suçlu değil ise işimi bir kenara atar ve ona yardım ederim. Garp çok büyük hata yaptı. Bak en son hiç bir şeye laf etmesek bile, Yine de sevdiği biri öldü. İnsan emekli olur bari diyorum ama adam hala gülerek geziyordu en son Reverie Arc da.

Torunlar hadi hain terörist kötü saydım ama Coby var ulan orada. Shanks olmasa Coby gidikti. Adamını koru lan bari. Bi de boş atar yapıyor WB kesen adama

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık