Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sengoku

Dövüşün sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    176
Sengokunun geçmişinde de onu amiral yapan vardır illaki kahramanlık hikayesi. WB boşuna eski çağ derken saymıyor Sengokuyu.

O değil de, Sengoku ikide bir Rocks korsanları yok edildi diyor. Ama ölen zaten yok da yakalanan var mı acaba ? Kaidonun yenilgi ve yakalanışlarindan birisi buradadır belki. Bir de WByi elleri kelepçeli IDye kapatılırken hayal edemiyorum. :)

Sengokunun geçmişinde de onu amiral yapan vardır illaki kahramanlık hikayesi. WB boşuna eski çağ derken saymıyor Sengokuyu.

O değil de, Sengoku ikide bir Rocks korsanları yok edildi diyor. Ama ölen zaten yok da yakalanan var mı acaba ? Kaidonun yenilgi ve yakalanışlarindan birisi buradadır belki. Bir de WByi elleri kelepçeli IDye kapatılırken hayal edemiyorum. :)
Bu adamların yenılmıs hallerı bıle olmedıklerı surece yakalancak kadar gucsuz degıl.(abarttım :) )Bu arada kaido ordada yakalanmıs mı yoksa hepsı kacabılmıs mı acaab kaıdo kendını xebec kacsın dıye feda eder mı sanmam ama kalıtelı konu olur bundan puhahah

Garp alır ama 89 - 3 ağır olmuş ezici farkla alamaz mümkün değil.Sengoku dediğimiz adam mf savaşında 3 amiralden de güçlüydü buna eminim.Şimdi durumlar değişmiş olabilir o ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık