Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Edward Newgate

Dövüş sonucu ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    137
@Dragon

Garp vurdu mu inletir demişsin de bu adam magma yumruğunu göğsüne yedi inlemedi,yüzünün yarısı eridi inlemedi normal yumruktan inler mi ?
wb diz çökerken inledi,manga karelerine bak görüceksin.yani bu adam hiç inlemeyen bir adam olsa anlıyacagım.ben newgatee büyük saygı duyuyorum.garptan bile daha cok.adam muazzammıs.ama android degil.e.oda önce wbyi,sonra marcoyu,ardından jozuyu inletti.unghh, seslerini ben doldurmadım,e.oda çizdi o konusma butonlarının içine.

ve insanların öngörmedigi sey,wb magmayı sallamadı bile,çünkü bir yerin yandımı, belki yanmanın acısına dayanırsın,ama kalbine birsey oldumu ordan gelen acı, hiç bir seye benzemez.adamın kalbi teklemiş, kan kusuyor,akainuyu kim sallar.

ayrıca ek parantez,sıcak canını yakarsa bagırırsın,ama wb gibi adam için gördükki, bu gecerli degil,ama eger kendi dayanıklılık sınırına yakın bir yumruk alırsan, istemesende inlersin,bir yerden sonra olucak bu.ben wbnin daha güçlü oldugunu kabul ediyorum, bu benim kanaatim.ama yaptıgım gözleme, gördüklerime göre uzun süren savasta, bence garp alır herkezin kendi fikri,saygı duymak lazım ;)

Alaycı uslup takınmadım tarzım bu tanıyan bilir. ( Tanımadığın için kusura bakma hata benim ) :rolleyes:
Sana saygısızlık yapmak istemiyorum :) Sakinleş geri gel :T
Sen Profesörlerle tartış ben parlak zekam ile tartışacak birilerini bulurum :(
:D seninde beni tanımadıgın belli.kendi yorumumu yazdım.aynı düsünmek zorunda oldugum ve bunu hissettigim bir kişi var,oda beni baglar ;)

herkezin kendi fikri saygı duyarım.ama konusmasının sonuna gülen smiley koyan insanlar,en azından ince bir usluplada olsa alaycı takılır.yok öyle hissetmiyorsa,o smileynin ne anlama geldigini bilmez.ben profösörde olsa,her gün tezgahıma gelen sıradan bir müşteri ve vatandasda olsa,eger birseyi ciddiye almıs bana anlatıyorsa karsısında gülümsemem,o yüzden parlak zekanla benlede, istediginlede tartısabilirsin,ki sen bu forumda ayrılıcak bir kac kişiden birisin ;) sadece kendim için demiyorum.herkez seni tanımayabilir.sende herkezi tanımadıgın için,onlara belli ölcüde saygı duy.çünkü senin uslubun, beni öyle yazmaya tesvik etti dedim konuyu kapattım,daha fazla konusmak tanısmak istersen özelden konusabiliriz.

İkiside genç olsa yenişemezler berabere biter dövüşleri. Garp yener veya Wb yener demek tamamen kişinin kendi fantezisine kalır ama yaşlı hallerinde aralarında gözle görülür bir fark var. Wb'nin ciddi bir rahatsızlığı var Garp'ın yok. Zaten denk olan iki adamdan birinin çok büyük bir dezavantajı var ve diğerinin yoksa sonucu tahmin etmek çok zor olmasa gerek. Roger=Garp=Wb denklemini kabul edipte bu duruma itiraz eden yoktur sanırım zaten itiraz edenlerin neredeyse tamamı Garp'ın Roger'a tuzak kurarak falan zarar verdiğini düşünüyorlar büyük ihtimalle o yüzden Wb ve Roger'la aynı seviyede görmüyorlar

ROGER=GARP>WB WB çok güçlü olabilir ama karşısında ki kişi bir D.
Şu forumda Garp'a gerektiği kadar değer verilmediğini düşünüyorum hala. Luffy garanti korsan kral olacak onda eminiz. Babası dünyanın en çok aranan şahsı. Bu onun da güçlü olduğu anlamına gelir. Dedesi kahraman Garp. Bu aile komple D. ler içinde bile öne çıkıyor.
[YOUTUBE]8Qvj_Jy0cBc[/YOUTUBE]

"Dunyanin en guclu adami" terimi bir cok arkadas icin bir anlam ifade etmiyor sanirim. En guclu kilic ustasi denen Mihawk'i yonkou seviyesinde goren arkadaslarin WB'ye ne garezi var acaba. Yoksa WB'nin olusuyle mi kiyasliyoruz?

Monkey :D Luffy

genç halleri kişinin kendi fantezisidir ona karışmam ama yaşlı hallerinde yani şimdiki hallerinde garp alır

Abi Garp alır diyosunuzda ben anlamıyorum Wb orda kafasının yarısı yokken BB yi 4-5 hamlede aldı Wb öldükden sonra BB okadar ortalığı dağıttı Garp nie bişi yapmadı Duygusal olarak çöktü diyorsunuz tamm eyvallah Ama torunun ölmesine sebeb olan adam önünde Bütün nefretini ona yöneltmesi gerekmiyormuydu bence gücü okadar olsa BB ye 2 sn nefes aldırmazdı benim görüşüm bu

Abi Garp alır diyosunuzda ben anlamıyorum Wb orda kafasının yarısı yokken BB yi 4-5 hamlede aldı Wb öldükden sonra BB okadar ortalığı dağıttı Garp nie bişi yapmadı Duygusal olarak çöktü diyorsunuz tamm eyvallah Ama torunun ölmesine sebeb olan adam önünde Bütün nefretini ona yöneltmesi gerekmiyormuydu bence gücü okadar olsa BB ye 2 sn nefes aldırmazdı benim görüşüm bu
Manganın wb öldükten sonraki kısmına bir daha bak sorduğun soruların cevabını alıcaksın.

Çok zor arkadaş, tam Garp'a oy vermeye kalkıyorum içimden bir ses yok WB diyor kararsız kaldım, ikisi de birbirini öldürür :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık