Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp & Sengoku vs. Sakazuki & Shanks

Hangi taraf galip gelir?

• Kullanılan toplam oy
    134
Garp için Roger'ı ölüme getirdiği mi yoksa birçok kez dövüştüğümü söylendiği önemli. İki farklı çeviri var deniyor çünkü.
Yine de tahmin üzerinden gitsem bile genç Garp'ın Yaşlı Wb'den güçlü olacağını düşünüyorum bu da açıkça yonkoulardan güçlüdür demek.

Roger 100
Wb 99
Garp(genç) 97/98
Kaido 96
Shanks 95
Linlin 94/95
Garp(yaşlı) 94
Sengoku(genç) 93
Akainu 92
Sengoku(yaşlı) 89/90

Sengoku benim açımdan şüpheli bir isim. Savaş boyunca 2 dk. dövüştü savaş sonunda ise her tarafı bandajlıydı. Yine Wb korsanlarında Garp etkisi oluşturmadı.

Genç Garp=Shanks saçmalıktan ibaret.Yonkou = KK o zaman?
Ne alakası var ? Ben Roger'ın alçakgönüllü biri olduğunu düşünüyorum.Mesela PH'da Smoker Tashigiyle bedenleri değiştirdiğinde Luffy Smoker'a ''Güçten düşmüşsün.Başka zaman dövüşelim.'' tarzı bir şey diyordu yanlış hatırlamıyorsam.Smoker Luffynin tükürüğünde boğulacağı adam ne dövüşünden bahsediyor bu Luffy ? Ben Roger=Garp'tan ziyade Roger'ın Garp'ı hemen alamayacağı çok zorlanacağı biri olarak görüyorum.Bu da Garp'ın yonko seviyesi olması için yeterli.

Bir yonko ile amiral arasında ne kadar fark varsa KK ile de yonko arasında o kadar fark vardır bence.Mesela bir amiral yonkoyu çok zorlar ama sonunda yenilir.Aynı şekilde yonko ayarı bir adam Roger'ı çok zorlar ama o da yenilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık