Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp & Sengoku vs. Sakazuki & Shanks

Hangi taraf galip gelir?

• Kullanılan toplam oy
    134
Neden böyle düşünüyorsun adam filo amirali şuanda zamanında da Sengoku imiş,denk güçte olmaları makul.
Sengoku 2 sene önce Akainu ve diğer amirallerden güçlüydü.Bakmayın siz öyle durduğuna.Akainu filo amirali olduktan sonra 2 senede ona yetiştiyse yetişmiştir.Bunu da manganın devamında göreceğiz artık yerinde sayıp saymadığını.Sengoku'yu dövüştürmek istemedi mangaka aslında Garptan pek bir farkı yok.Law'a kendi ağzıyla söylüyor adam normal şartlarda 2 dakikalık ederdim seni şuracıkta diye.

Sengoku niye bu forumda küçük görülüyor .
Keşke bir anlayabilsem bende.Zamanında aleyhinde çok lobi yapıldı belki ondandır.

Ee?Yani?Garp'da bunlara denk.Kol bacak alacak seviyede en az.Ama hala Shanks'a eşit.He he tamam devam :byee:
Mihawk varken Shanks en güçlü adam ünvanını alsa "ee Shanks en güçlü ama Mihawk da ona denk" muhabbeti yapılır mı ?

Ortada kesin bir yargı var burada. En güçlü adam demek kendisine denk kimse yok demek zaten. Kendisine denk biri olsa Beyazsakal en güçlü olur mu ? Nasıl bir mantık yürütme sistemin var anlamadım ki.

Cümleyi öğelerine ayırıp mı anlatayım anlayabilmen için ? Semantik mi çalıştırayım sana ?

Git, önce bir kavramın ne ifade ettiğini anla sonra tartışmaya çalış. Tee Allah'ım :artiz:

Anladım.Genç halleri olduğu için Kaido olsa da değişmezdi bana göre sonuç :)
Genç Garp kaidouyu alır bence ama yaşlısı için aynı şeyi söyleyemiyorum. Ama yinede kaidou beklediğimizden güçlü de çıkabilir gibi geliyor bana:)

Garp ve Sengoku ankette üstte mi?
Yaşlılara öncelik veriyorum. Günümüz gençliğinde de hiç saygı kalmamış :(

Fikir adamı deniliyor ondan. Halbuki meyvesi çok güçlü.
Fikir adamı evet hatta stratejist Buddha deniyor ki filo amirali adam , tüm dünya tanıyor Sengoku'u.

Ve bu adam güçlü olmak zorunda , Garp'tan çokta eksik değilmiş zamanında ki yine yazar her fırsatta Sengoku'u öven biri.

Aokiji Ohara olayında Sengoku karşısında terler döküyordu.

Kesinlikle çok güçlü biridir Sengoku. Teach ve tayfasını tek karşıladı adam.

Teach`in Sengoku`dan çekinmeyip Akainu`dan çekinmesi. Sengoku'nun savaş sonrası bandajlı çizilmesi. Garp'ın yanında sönük kalması sayılabilir.

Fikir adamı evet hatta stratejist Buddha deniyor ki filo amirali adam , tüm dünya tanıyor Sengoku'u.

Ve bu adam güçlü olmak zorunda , Garp'tan çokta eksik değilmiş zamanında ki yine yazar her fırsatta Sengoku'u öven biri.

Aokiji Ohara olayında Sengoku karşısında terler döküyordu.

Kesinlikle çok güçlü biridir Sengoku. Teach ve tayfasını tek karşıladı adam.
Klasik forumun gömmesi işte. Meyvesi Efsanevi Zoan zaten. Hakisi de üst düzeydir. Şu platformda Luffy'nin kaçması gibi olaylar yüzünden küçük görülüyor hep.

Teach`in Sengoku`dan çekinmeyip Akainu`dan çekinmesi. Sengoku'nun savaş sonrası bandajlı çizilmesi. Garp'ın yanında sönük kalması sayılabilir.
Teach Sengoku'u Marinefordda tehdit edebilir. Deprem gücünü yeni almış adayı sallayıp batırabilir. Bunu animede daha güzel göstermişlerdi. Biliyor çünkü Sengoku ve Garp'ın o adayı korumak zorunda olduğunu.

Akainu ise ayaklarına gitti , savaşmak zorunda kalacaktı kaçtı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık