Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp Herkese Meydan Okuyor

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    103
Genç Garp'ın rakibi Roger'dı sağ kolu değil. şimdi Rayleigh ile Garp aynı yaşta ve Rayleigh uzun süredir savaşmıyordu.
Yani Garp>Rayleigh düşünmek için epey sebep var, fakat diğer türlü duygusal oluyor sanki biraz?
Roger kk olarak, WB'de en güçlü insan olarak Garp'tan üstün olduklarını gösteriyorlar.
Rayleigh, Garp için yeterli bir rakip tabi yorumun biraz duygusal olduğunu inkar etmiyorum :good:

Konuda asıl sorulması gereken soru; Garp, Bigmom'ı yenebilir mi? 2 yıl öncesi için evet demek geliyor içimden ama kararsızım. En azından denk bir dövüş olacaktır ama.

Bm de zaten her türlü tıkanır. Acaba ilk fujide mi yoksa akainuda mı tıkanır diye düşünüyorum. Bence mf deki garp bir amirali alamaz o yüzden fuji diyorum.

Ha şöyle bir şey var ace öldükten sonra garpın sinirli hali akainuyu haşat ederdi orası ayrı.

Güzel konu olmuş bir iki isim dışında. Amiral ve yonkou savaşları çok bela geçecektir Garp için. Duruma göre hepsini alabilir, Akainu-Rayleigh-BM'da takıla da bilir.

Avatarındaki sopayla döver :artiz:
Yemeğini düşürmesin aman :a:

Genç Garp'ın rakibi Roger'dı sağ kolu değil. şimdi Rayleigh ile Garp aynı yaşta ve Rayleigh uzun süredir savaşmıyordu.
Yani Garp>Rayleigh düşünmek için epey sebep var, fakat diğer türlü duygusal oluyor sanki biraz?
Garp'ın esprisini görmeyene kadar benim gözümde Chinjao'dur. Yoksa daha Alabasta arcta dünyanın en güçlü kadını, Arlong Parkta en hızlı balık adam vs vardı. Adam abartmayı seviyor, ne diyim. Ki Rayleigh fanı olduğum ve Garp'ı sevmediğim doğrudur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık