Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
ben bu oluşumun Kutsal Ejder'lere karşı oluştuğunu düşünüyorum. Denizciler veya hükümet umurlarında değil bence. Bir intikam hikayesi göreceğiz kanımca burada.

Aga ne kadar iyi, kötü veya güçlü olduğu bir yana ben bu herifin anasına babasına acıyorum. Düşünsene hayatının tamamını sivil halkı korumak, adaleti sağlamak için yağmacı korsanlara karşı savaşarak yumruğunla ekmeğini kazanıyorsun. Sonra oğlun oluyor ona dünyayı anlatıyor büyütüyorsun. Bir gün sen dahil bütün hükümete savaş açıyor. Ardından yüzünün yarısına dövme yaptırıp torununu da korsan yapıyor. Sonra Roger diye bir herif çıkıyor, kişisel olarak sorunun yok sadece korsanlara karşı önemli bir idol olduğu için yenmeye çalışıyorsun. Başaramıyorsun ve ardından çat diye teslim oluyor, ölmeden önce de bütün korsanlara umut sana da çocuk bırakıyor. Gel zaman git zaman oğluna yapamadığını çocuğuna anlatacakken gidiyor o da torununu alıp korsan oluyor. Sen de bu arada roger'ın veda hediyesi ile uğraşıyorsun. Yıllar sonra bunlara karşı bir savaşa çağrılıyorsun ve oğlun dışında herkes orada. Emanet çocuk deliniyor +1 başarısızlık hanende. Oğlundan ise haber yok. Teach diye bir mahlukat buna sarmış durumda. Onu da yakalayamıyorsun. Yani bu Dragon ana baba hürmeti olmayan düşüncesiz bir heriftir bence.

Linlin patladı
Kaido patladı

Önceden merakla beklediğim Wano zerre umrumda değil şuan. Geriye Shanks, Mihawk, Dragon kalıyor. Bunla da serinin en başından gösterilen karakter bunlar boş çıkmasın.

Ryokugyu, IM, Vegapunk da var ayrıca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık