Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Dünya Hükümetinin kalbine baskın yapılıyor.Ortalık Amiral ve rütbeli kaynıyor.Dragon efendi ortalarda yok.Ya kendi adamlarına çok fazla güveniyor yada umutsuz bir aptal. Sonuç Sabo yakalanıyor öldü veya yaşıyorsa idam edilecek .

Oda buradaki aksiyonda bile Dragon efendiyi kullanmayacaksa ne zaman kullanacak merak ediyorum

Birde uzun zamandır aklımdayken söyleyeyim.Dragon un ekibinde kılıç ustası yok gibiydi.Bu da bana Mihawk ın Dragon un sağ kolu olduğunu ciddi ciddi düşündürüyor.
Kılıç Ustasına gerek yok ki

Akainu ve Dragon'un olaylı bir geçmişi var gibi. İlerde ikisi arasında çok sağlam bir savaş bekliyorum.
Bana göre Dragon ya Rogerın tayfasındandı ya da Denizci

Bana göre Dragon ya Rogerın tayfasındandı ya da Denizci
Roger'ı sanmıyorum. Herkeste oradan olmasın. Yeni dünyayı 3 tane tayfa döndürüyor arkadaş.

Denizci olabilir. Ama çok klişe olur yav. İşte bozuk düzeni gördü devrimi istedi diyerek yetinmemeli mangaka. Sarsıcı olmalı. Yoksa onun gördüğünü herkes görüyor. Luffy de gördü nasıl olduklarını ama hedefinden sapmadan korsanlığa devam etti.

Roger'ı sanmıyorum. Herkeste oradan olmasın. Yeni dünyayı 3 tane tayfa döndürüyor arkadaş.

Denizci olabilir. Ama çok klişe olur yav. İşte bozuk düzeni gördü devrimi istedi diyerek yetinmemeli mangaka. Sarsıcı olmalı. Yoksa onun gördüğünü herkes görüyor. Luffy de gördü nasıl olduklarını ama hedefinden sapmadan korsanlığa devam etti.
Oden'in Roger ile macerası sonrasında Rogerın Tayfasında olma olasılığı bitti.Belirtilirdi yani.

Şey düşünümştüm.Roger ve tafyası bütün tarihi biliyordu lakin artık zayıf kalmışlardı ve Hükümete karşı bir güçleri kalmadı,yaşlandılar.Ama Dragon gerçeği bildiği için Hükümete karşı Devrimcileri kurdu.Öyle birşey düşünmüştüm.

Oden'in Roger ile macerası sonrasında Rogerın Tayfasında olma olasılığı bitti.Belirtilirdi yani.

Şey düşünümştüm.Roger ve tafyası bütün tarihi biliyordu lakin artık zayıf kalmışlardı ve Hükümete karşı bir güçleri kalmadı,yaşlandılar.Ama Dragon gerçeği bildiği için Hükümete karşı Devrimcileri kurdu.Öyle birşey düşünmüştüm.
Dragon'un motivasyonunu en az gücü kadar önemsiyorum. 800 yılda kimse mi dememiş aga korsan olmayalım tamam ama kutsallar da ne böyle diye.

Gerçi bizim mangaka yaptım olducudur.

Sanırım Devrimcilerin kaderi şu.

Mariejois Baskını'nda 2 Amirale karşı yenilen Sabo ve Kumandanlar esir alındı,bu yüzden Devrimcilerin gücü aşırı derecede sarsıldı ve Luffy Hükümete karşı onlara yardım edene kadar zayıf kalacaklar.Hatta dağılacaklar.Biraz klasik bir senaryo.Ama bunun gerçekleşmesi için Devrimcilerin daha çok tanınması gerekiyordu.Herhalde Oda bu kadarını yeterli gördü.
Ya da;

Luffy neyi gördü denizcilerle alakalı ?

Luffy neyi gördü denizcilerle alakalı ?
Kutsalları kastediyorum. Denizciler kutsala bağlı. Herifler amiral koruması var diye köpek çekiyor insanlara.

Dragon güzel hayallerle denizci olmuş biri olsa sonra da kutsal ejderlerin yaptıklarına tanık olsa ve devrime yönelse çok sıradan olur. Luffy de gördü Sabaody'de. Herkes görüyor. Dragon neden bir başka yaklaştı bu konuya?

Belki de benim beklentim yüksektir bilmiyorum ama Dragon'un bakış açısı "pis kaka ejderler" den farklı ve daha derin olmalı.

Kutsalları kastediyorum. Denizciler kutsala bağlı. Herifler amiral koruması var diye köpek çekiyor insanlara.

Dragon güzel hayallerle denizci olmuş biri olsa sonra da kutsal ejderlerin yaptıklarına tanık olsa ve devrime yönelse çok sıradan olur. Luffy de gördü Sabaody'de. Herkes görüyor. Dragon neden bir başka yaklaştı bu konuya?

Belki de benim beklentim yüksektir bilmiyorum ama Dragon'un bakış açısı "pis kaka ejderler" den farklı ve daha derin olmalı.
Ha ben denizciler anladım da oldu şimdi.Valla şu gidişata göre istemediğin olacak gibi mangaka basite kaçacak.Bende isterim dragon gücünün yanında kendisini yetiştirmiş elit biri olsun emme yanında sabo dışında insan evladı yok.İlla sirk tipliler olacak fazla beklentiye girme bence.

Ha ben denizciler anladım da oldu şimdi.Valla şu gidişata göre istemediğin olacak gibi mangaka basite kaçacak.Bende isterim dragon gücünün yanında kendisini yetiştirmiş elit biri olsun emme yanında sabo dışında insan evladı yok.İlla sirk tipliler olacak fazla beklentiye girme bence.
Sen o kadar devrimi düşün, en şyi adamın Sabo olsun. Tamam küçümsemiyorum Sabo'yu da bir iki tane de yıllanmış adamın olsa fena mı olur?

Olsa şaşırmam da olay yine Luffy'den geçiyor gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık