Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Oğlunu da babasını da severim. Bunu sevemedim gitti. Artist artist poz kesiyor anca. Daha ailesine başında duramamış gelmiş Devrim Ordusunun Liderliğini yapıyor. Çevresine de toplamış garip garip adamları. Kuma reisi de mutfak robotu yapmalarına izin vermiş çapsizin teki. Adam daha karargahı için bile savaşmadı gelmiş insalık için sozde savas veriyor.Korsanlar hakkında ne düşünüyor onu da çok merak ediyorum.

Yıllar yıllar önce, bu değil ama farklı forumlarda kendisine fikir adamı diyenleri gördükçe şaşırır, yerildğini, haksızlığa uğradığını düşünürdüm.

Ve dahi şimdi, bu forumda kendisine fikir adamı diyenleri gördükçe oldukça şaşırıyorum, şaşırıyorum çunkü, artık bu adama fikir adamı demenin diğer fikir adamı / kadınlarına hakaret olduğuna inanıyorum. Garip, öyle değil mi?

Çok orijinal bir hali var. İnsan bazen onun Garp'ın oğlu olduğuna inanmakta zorlanıyor. Ya da Luffy'nin babası olduğuna.

Bu hali güzel tabii. Çakma Luffy olacağına orijinal bir fiziksel görünüme ve kişiliğe sahip olsun daha iyi.

3 potansiyelli kardeşten beyin fakiri olmayan tek kardeşi tıfalayarak akla önem verdiğini göstermiştir. Luffy'i Garp the Gavatinyus'a benzediğinden mi saldı acaba diye düşündürtmüyor da değil tabii.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık