Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Ben yokken çevirmişin heralde bunu yeni görüyorum eline sağlık.

"Uğursuz gülümseme" ifadesi ve anket seçenekleri beni güldürdü :D

Kendisi ve fikirleriyle ilgili henüz bir şey bilmiyoruz o yüzden ankete oy vermeyeceğim, nötrüm yani. Ama insanlara tercih özgürlüğü vermesi hoşuma gidiyor. Tabi her özgürlüğü savunan iyidir, doğrudur diye bir şey yok :) Bu tip kavramlar çok rahat manipüle edilebilir. Tabi düşük bir ihtimal bu ama 5 Ekimle ilgili bilgi beni işkillendirdi :D Bu adamın sosyalist çıkması ile ilgili hep bi şüphem var ve o zaman hoşuma gitmez :D

Bu arada Dragon'un güçsüz çıkma ihtimaline %1 diyorum. Bu tip serilerde liderler, kaptanlar emrindekilerden güçlü olur; fikir adamı diye tipleme anca Ohara'da falan olur; korsanda, devrimcide olmaz. Spandam derseniz o zaten fikir adamı falan değil malın teki :D

Ayrıca;

Asıl düşman Dragon olabilir mi acaba.Hükümet yıkıldıktan sonra kendisi başa geçip dünyaya diktatör kesilebilir.Sonuçta adam ufak çocukları toplayıp kendisine nefer yetiştiriyor :/
One Piece'e göre biraz uçuk bir teori olabilir ama Oda son şakasını da yapabilir.Eğer böyle birşey olucaksa bu adam müthiş güçlüdür.
Aksi halde sembolden öte değildir bana göre.
İyiymiş işte endişem de bu :D

- Bu bilgi Dragon fanlarını üzebilir. Dragon, 5. One Piece Popüler Karakterler anketinde 81. sıradadır.

Seveni yokmuş fazla.Pek adam yerine koyan yok demekki özellikle japonlar arasında.Anca bizim forumda tapılır işte birde gizemli ve havalı ya 2 katı tapılır. :D

- Bu bilgi Dragon fanlarını üzebilir. Dragon, 5. One Piece Popüler Karakterler anketinde 81. sıradadır.

Seveni yokmuş fazla.Pek adam yerine koyan yok demekki özellikle japonlar arasında.Anca bizim forumda tapılır işte birde gizemli ve havalı ya 2 katı tapılır. :D
Japonların keyfi yerinde ne bilsinler özgürlüğün değerini. Ayrıca kaç kişi seviyorsa sevsin bize ne canım :/ O listede ne gereksizler var.

Japonların keyfi yerinde ne bilsinler özgürlüğün değerini. Ayrıca kaç kişi seviyorsa sevsin bize ne canım :/ O listede ne gereksizler var.
Herşeyi geçtim adamı doğru düzgün görmedik.Tipsizliğinden hayırsızlığından hiç bahsetmiyorum bile.Luffy babası var mı onu bilmiyordu. :D Hiç gözükmediyse 81 olması doğal japonların anlamamasıyla alakası yok.Güç ve gizem için şu adama tapmayı bırakın artık. :/ Kaç kez gördün kaç kelam etti de fanı oldun.Toplasan seride elle tutulur birşey yok.

Kimsenin beğenmediği Bellamy bile 55. sırada. Hesabı sen yap.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık