Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Momonosuke Büyüyecek mi?

Rayleigh gibi birinden bile saklanmıyordur bu olay. Roger'ın yaşaması seride bence hikayenin içine ... Tabi bence.:D
Orda ben ölmeyecem derken fikrini,amacını kastediyor .Oda'da biliyordur Roger'ı diriltirse hikayenin içine edeceğini.Kesin olarak öldü yani :good: Roger dirilirse ayrıca Luffy'nin Kk olmasının ne amacı kalır,hikaye çöp olur :D

Rayleigh'e ben ölmeyeceğim ortak demesi var.
Bu lafı ismim/şanım ölmeyecek manasında söyledi. İnsanların hafızalarında hep yer alacak. Ölmeyecek olsa Rayleigh niye oralı olmadı o lafı dediğinde. Garp ile konuşmasıda var, çoçuğu ve karısı ölürken yok.

Ölmeden önce bir meyve yemiş olsa ölümsüzlük getiren, serinin gidişatına ters gelir. Luffy'e ortak çıkar, yani serinin ilerleyişi içinde mutlak ölmüş olması gerekir

Roger kesin öldü, yok bunun geri dönüşü, dönerse zombi olarak döner Moriah ile.

Rayleigh'ten saklandığı kim söyledi bu olay bizden saklanıyor Rayleigh'ten değil ki.:(
Ula adam ağlıyor. Luffy'nin arkasından Roger'ı anımsayarak.

@kadir t.

Ben onu diyorum. Luffy'nin amacını geçtim Roger'ın yaptıklarının bir anlamı kalmaz. Eğer Aizen tarzı biri değilse.:D Daha da güçlenmek için Luffy gibi birini bekliyordu felan.:D

Bu lafı ismim/şanım ölmeyecek manasında söyledi. İnsanların hafızalarında hep yer alacak. Ölmeyecek olsa Rayleigh niye oralı olmadı o lafı dediğinde. Garp ile konuşmasıda var, çoçuğu ve karısı ölürken yok.

Ölmeden önce bir meyve yemiş olsa ölümsüzlük getiren, serinin gidişatına ters gelir. Luffy'e ortak çıkar, yani serinin ilerleyişi içinde mutlak ölmüş olması gerekir

Roger kesin öldü, yok bunun geri dönüşü, dönerse zombi olarak döner Moriah ile.
Ula adam ağlıyor. Luffy'nin arkasından Roger'ı anımsayarak.

@kadir t.

Ben onu diyorum. Luffy'nin amacını geçtim Roger'ın yaptıklarının bir anlamı kalmaz. Eğer Aizen tarzı biri değilse.:D Daha da güçlenmek için Luffy gibi birini bekliyordu felan.:D
La seri de ne karakterler çıktı. Dokunduğu kişiyi kopyalayabilenler, Telden birebir kopyalarını yapanlar. Öüleri gölgeylede olsa canlandıranlar , Ruh meyvesi yemiş çiceği böceği canlandıran konuşturan kişi var. Yani 1500 tane sebep sunabilir ölmediğiyle ilgili. Ee o zaman bu Roger öldüyse kimi bekliyor nerde bekliyor cehennemde mi bekliyor, bu dünyayı yerinden oynatacak kişiyi. Hayır ilkinş miras olarak duvarda resmim alemde ismim var desek Wb'nin söyledikleri ne olcak.Momo'nun olayı var. Oda boşuna söylettirmezz herşeyin bir sebebi var ki söylettiriyor.

Yami

Hatta şuraya bırakayım. Rogerin olayı buydu. Teknik olarak öldüremediler zaten.

La seri de ne karakterler çıktı. Dokunduğu kişiyi kopyalayabilenler, Telden birebir kopyalarını yapanlar. Öüleri gölgeylede olsa canlandıranlar , Ruh meyvesi yemiş çiceği böceği canlandıran konuşturan kişi var. Yani 1500 tane sebep sunabilir ölmediğiyle ilgili. Ee o zaman bu Roger öldüyse kimi bekliyor nerde bekliyor cehennemde mi bekliyor, bu dünyayı yerinden oynatacak kişiyi. Hayır ilkinş miras olarak duvarda resmim alemde ismim var desek Wb'nin söyledikleri ne olcak.Momo'nun olayı var. Oda boşuna söylettirmezz herşeyin bir sebebi var ki söylettiriyor.
Ölüyü olduğu gibi dirilten bir meyve daha çıkmadı, yani ne zombi ne de kukla olarak, çıkmayacakda bence. O zaman uyduruk bir seri olur.

En fazla Moriah tekniği veya Naruto'daki Edo Tensei gibi Zombi olarak ve de tekniği yapanın kuklası olarak dirilir.

Oda boşuna söylettirmez ama sen yanlış yere yorumluyorsun hocam. Momo Ace'i görmüştür. Tip olarakta benzetilmiştir. Ace Wano'ya uğramış zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık