Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2019'da da kıskananları çatır çatır çatlatacak en iyi kılıç ustası Mihawk'a ve forum ahalisine selamlar.

Yıl olmuş 2019 ve hala Mihawk gizli kapılar ardında neredeyse Bin sayfalık bir tartışma yaratıyor . Herkese de mutlu yillar geçirmesi dileğiyle

Mihawk=Keçi boynuzu.
O kadar keçi’yi harcıyorlar bir damla bal için.
Mihawk da öyle 956 sayfa tartışıldı bir damla bal bile çıkmadı:rolleyes:
Zaten geyik konusuna döndü iyice 1000. sayfaya kadar da öyle devam eder.

Şu an iyi bir ruh halinde değilim, elimden bir kaza çıkar kafanı alırım diyor Mihawk'a.
Hayir oyle demiyor :D Direk turkce cevirisi soyle, Takanome geliyor once , Shanks diyor ki "Oo Takanome! cok nadir bir misafir. Su an iyi hissetmiyorum ama meydan okumaya mi geldin?" diyor. Takanome de diyor ki, " Senin gibi sol kolu kesik bir pislige bundan sonra meydan okumayi dusunmuyorum" diyor.
気分が悪い(Kibun ga warui) Japonlar bunu genellikle birseyden dolayi morelleri bozuk veya hasta olduklarinda soylerler. Orada iyi ruh halimde degilim dedigi sey cok icki icmesinden kaynaklanan durum. Cunku daha sonraki muhabbette Shank hadi parti yapalim diyor ve daha sonra icelim icelim diyor ve onu dediginde elamanin birisi diyor ki Kaptan az once iyi hissetmiyorum demistin. Oda kapa ceneni diyor.

Mihawk, Fujitora, Shanks, Rayleigh, Vista gibileri toplanıp böyle yarışmışlar. Unvan Mihawk'a gitmiş.

Bu yarışmanın tek turu tabii. Daha Gorosei karşısında kılıç dansı vb. yapıyorlar. Mihawk onda da birinci olmuş.

Son düzenleme:
Yonko'larin üçünü alir. Birini sabaha birakir.

Saka bi yana ben Marco, Beckmann, Shiryu, Katakuri seviyesinin ustu diyorum. Yonko alti. Amiral civarlari. Bi aksiyonunu gorsek tum fanlar ve haterlar rahatlicak ama :hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık