Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biri şu konuyu kapatabilir mi artik? mihawk dışında her şey tartışılmış 954 sayfa yeter artık gereksiz bildirim geliyor başka bir şeye yaramıyor.
@Daredewill ’e aynen katılıyorum.
İsteyen tartışır istrmeyen tartışmaz. Yan menüde benimde alakasız olduğum konular çıkıyor. Bende konuya girip kapatın şunu yazsam uygun olur mu? Kimsenin böyle sebeplerle böyle isteklerde bulunma hakkının olduğunu düşünmüyorum.

Edit: E.oda çiz şu adamı bir aksiyonun içinde artık yav !

Okumadın sanırım ama daha açık şekilde açıklıyayım
Açıklama yapmana gerek yok. Yan konuları engelliyormuş gibi konuşmana gerek yok, engellemiyor. Yan tarafta da görmek istemiyorsan konuyu açan kişiyi engelle gitsin. Bildirim almak istemiyorsan en üst mesajın sağ üstünde "Konuyu Takip Etmeyi Bırak" butonuna tıkla, bildirim gelmesin. Konuda konuşan, konuyu hortlatan birisi varsa engelle gitsin rahatsız ediyorlarsa seni. Neticede buradaki insanlar beğensin veya beğenmesin karakter hakkında konuşmak istediği için yazıyorlar. Sen de onların konuşmasını görmek istemiyorsan engelle adamları rahat et. Öbür türlü dediğin şeyler boş beleş.

Konu konuyu açar, Mihawk konuşmak için Shanks ve onun üzerinden başka şeyler de konuşulabilir. Bunun abartısı olursa da uygun olanı genel tartışmada devam etmektir. Bir konuda üyeler konu dışına çıkıyor diye, komple herkesin cezalandırılması ne kadar mantıklı? Konu dışı yapanlar uyarılmak çok mu zor? Şimdi bölüm konusunda konu dışı yapılınca o konuyu kapatalım mı? Takip etmemek çok zor mu? Bu konu da bir nevi genel tartışma oldu, bırakın insanlar iddiaya girsin ne yapacaksa yapsın, yasaklarla bir yere varılmaz.

4) Güncelliğini yitirmiş birden fazla konuyu aynı gün içerisinde halk dilindeki tabirle hortlatmak kısa süreliuzaklaştırılma sebebidir.

5) Alakasız başlıklarda başka bir konu hakkında uzun tartışmalara girmeyiniz. Konu dışı muhabbet ve tartışmalara uyarıya rağmen devam etmek kısa süreli uzaklaştırılma sebebidir.

dediğim şeylerin ikiside yasak acaba merak ediyorum bu konuda uygulanıyor mudur? Uygulansa bunun tekrarı olmaz dı öyle değil mi? O zaman neden random bir sayfayı birde son sayfaları açtığımda bu yasakları tetikliyicek şeyler görüyorum? Yasaklarla bir yere varilmaz evet de insanlar akıllanmıyorsa kesin çözüme varilmali bu çözümde en başta dediğim şey zaten.

Açıklama yapmana gerek yok. Yan konuları engelliyormuş gibi konuşmana gerek yok, engellemiyor. Yan tarafta da görmek istemiyorsan konuyu açan kişiyi engelle gitsin. Bildirim almak istemiyorsan en üst mesajın sağ üstünde "Konuyu Takip Etmeyi Bırak" butonuna tıkla, bildirim gelmesin. Konuda konuşan, konuyu hortlatan birisi varsa engelle gitsin rahatsız ediyorlarsa seni. Neticede buradaki insanlar beğensin veya beğenmesin karakter hakkında konuşmak istediği için yazıyorlar. Sen de onların konuşmasını görmek istemiyorsan engelle adamları rahat et. Öbür türlü dediğin şeyler boş beleş.
Adam bazı konularda haklı bu konunun kaldırılması sebebi de arkadaşın dediği sebeplerdendir. Bir konuda Mihawk'ın seviyesinden çok başka kişilerin seviyesi ve o kişilerin seviyesi üzerinden Mihawk övülüyor.

Bir de bölümle alakasız, yani Mihawk'ın bölümde olmamasına rağmen hiç alakadan olmayan yerden 10 gündür hiç deşilmeyen konuya mesaj atlıyor ve sanki konuda bir mesaj kasma yarışına giriliyor. Tartışılan şey bir gıdım ileri gitmiyor. Hani bir bilgi gelir bir şey olur tartışırsın. Fakat böyle bir şey yok. Tartışmalar sürekli tekrar ediliyor, hiç bir gelişme olmadan.

Yani insanların bundan rahatsız olması gayet normal. Yani bu konuyu engellemek veya konuyu açan üyeyi engellemek zorunda değil ki bu üyeler. Forumda belli bir kural varsa bu her konu içinde geçerli olmalıdır. He bir bilgi gelir bir şey olur tabi ki tartışılır, fakat sürekli aynı şeyleri aynı şeylerin üzerinden tartışmak ne kadar normal?

4) Güncelliğini yitirmiş birden fazla konuyu aynı gün içerisinde halk dilindeki tabirle hortlatmak kısa süreliuzaklaştırılma sebebidir.

5) Alakasız başlıklarda başka bir konu hakkında uzun tartışmalara girmeyiniz. Konu dışı muhabbet ve tartışmalara uyarıya rağmen devam etmek kısa süreli uzaklaştırılma sebebidir.

dediğim şeylerin ikiside yasak acaba merak ediyorum bu konuda uygulanıyor mudur? Uygulansa bunun tekrarı olmaz dı öyle değil mi? O zaman neden random bir sayfayı birde son sayfaları açtığımda bu yasakları tetikliyicek şeyler görüyorum? Yasaklarla bir yere varilmaz evet de insanlar akıllanmıyorsa kesin çözüme varilmali bu çözümde en başta dediğim şey zaten.
Sen bana cevap vermedin ama ben senin yazdıklarını cevaplayayım.

Güncelliğini yitirmiş konuları diriltmek neden yasak?
1. Bir sürü konuya yazıp mesaj kasmanın (aslında bu önemsiz) veya sağ tarafta genel tartışma, bölüm yorumu gibi aktif konuların görünmesi engellemektir. Bir üye X konudan başlayıp X karakterini severim diye başlayıp 20 tane konuya yazarsa sağ taraf yalan olur. Yaptığı yanlış değil ama aynı anda yapması istenmiyor. Diğer insanlara engel olmasın. Bunun sebebi bu, Mihawk ile alakası yok. Ben veya sen ya da başkası X bir konuyu diriltebilir bunda bir engel yok. Şiir olur, op karakteri olur spor olur fark etmez.

Konu dışına gelince zaten açıklamıştım. Bu konuda uyarı yapılır. Genel tartışma bunun için var. Sen mihawk konuşulmasından mı rahatsızsın yoksa konu dışından mı? Konu dışı her yerde her zaman var. Burada birileri rahatsız olursa söyler üyeler de devam etmez, ederse ceza da alırlar. Şikayet edersin olur biter. Bölüm yorumları hariç genelde kolay kolay kimse rahatsız olmaz.

Kurallara uyalım kafasındaysak herkesi banlayalım. Sadece ifade kullanmak yasak, birisi kullandı banla gitsin. Sen birileri yüzünde diğerlerinin hakkına girilmesini istiyorsun. Foruma yeni üye olmuş birisi belki X vs Y konusuna yazacak sonra başkası cevap verecek o konuda konuşacak, bu üyenin suçu foruma geç kayıt olması mı?

Bizde mesela bunları konuşarak konu dışı yaptık. İnsalar arada gelip yazıp gidiyor her şeye bu kadar takılmayın. Okumadığın manganın konusundan rahatsız oluyor musun? Ben bakmıyorum bile.

Sen bana cevap vermedin ama ben senin yazdıklarını cevaplayayım.

Güncelliğini yitirmiş konuları diriltmek neden yasak?
1. Bir sürü konuya yazıp mesaj kasmanın (aslında bu önemsiz) veya sağ tarafta genel tartışma, bölüm yorumu gibi aktif konuların görünmesi engellemektir. Bir üye X konudan başlayıp X karakterini severim diye başlayıp 20 tane konuya yazarsa sağ taraf yalan olur. Yaptığı yanlış değil ama aynı anda yapması istenmiyor. Diğer insanlara engel olmasın. Bunun sebebi bu, Mihawk ile alakası yok. Ben veya sen ya da başkası X bir konuyu diriltebilir bunda bir engel yok. Şiir olur, op karakteri olur spor olur fark etmez.

Konu dışına gelince zaten açıklamıştım. Bu konuda uyarı yapılır. Genel tartışma bunun için var. Sen mihawk konuşulmasından mı rahatsızsın yoksa konu dışından mı? Konu dışı her yerde her zaman var. Burada birileri rahatsız olursa söyler üyeler de devam etmez, ederse ceza da alırlar. Şikayet edersin olur biter. Bölüm yorumları hariç genelde kolay kolay kimse rahatsız olmaz.

Kurallara uyalım kafasındaysak herkesi banlayalım. Sadece ifade kullanmak yasak, birisi kullandı banla gitsin. Sen birileri yüzünde diğerlerinin hakkına girilmesini istiyorsun. Foruma yeni üye olmuş birisi belki X vs Y konusuna yazacak sonra başkası cevap verecek o konuda konuşacak, bu üyenin suçu foruma geç kayıt olması mı?

Bizde mesela bunları konuşarak konu dışı yaptık. İnsalar arada gelip yazıp gidiyor her şeye bu kadar takılmayın. Okumadığın manganın konusundan rahatsız oluyor musun? Ben bakmıyorum bile.
Okumadigim manganın konusundan rahatsız neden olayım? Insanlar için güncel yıpranmamış yeni bir konu ve belli bir yerden sonra daha görmiyeceğim. Fakat her gün aynı konuyu görüp 'Ulan hala neyi tartışıyorlar' kafasıyla tikliyorum konuya ve önümde ya konuyla alakasız yada durmadan ayni lafların farklı şekilde tekrarlandığı şeyler görüyorum işte bundan rahatsız oluyorum. Bana göre 900 larde sayfa tartışılmış tabi bunların bana göre en az 200 sayfası farklı ve bomboş yorumlar olsada bu kadar tartışılmış konuya bir dur denilmeli. Çünkü elde olan şeylerle daha ne kadar tartışacaksınız? Yeni bir şeyde tartışmıyorlar ki hep aynı şeyleri farklı kisiler söylüyor tüm olan bu kesinlikle konu mihawkin bölümler gelene kadar kapatılmalı çünkü insanlar bir dairenin içinde 4 dönüp durmaya devam ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık