Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@twei gibi gözlem haki diyen nooblar var mı hala ? Garibim, Zoro'nun gözlem hakiyi Shiryuu ile olan dövüşte kesfedeceğini falan düşünüyor herhalde. Ya da Mihawk'ın gözlem haki fakiri olduğunu mu zannediyor bilemiyorum. Gözlem haki varmış evrende. Allah Allaaaaaah, bak sen. Bi' Oda'nın haberi yok galiba gözlem hakiden. Salak gibi suke suke yedirmiş Shiryuu'ya :oops: Aferin:alkis:

@twei gibi gözlem haki diyen nooblar var mı hala ? Garibim, Zoro'nun gözlem hakiyi Shiryuu ile olan dövüşte kesfedeceğini falan düşünüyor herhalde. Ya da Mihawk'ın gözlem haki fakiri olduğunu mu zannediyor bilemiyorum. Gözlem haki varmış evrende. Allah Allaaaaaah, bak sen. Bi' Oda'nın haberi yok galiba gözlem hakiden. Salak gibi suke suke yedirmiş Shiryuu'ya :oops: Aferin:alkis:
Mihawk'da gözlem haki olduğu açıklanmıştı zaten.

Zaten açıklanmasa da olduğu belliydi.

Mihawk, Zoro'ya diyor ki; dünyayı gez, dolaş, güçlendikten sonra da tekrar gel bana meydan oku. Unvanı kimseye kaptırmadan, en güçlü halimle bekleyeceğim seni.

Mihawk bunu söylerken, Zoro'nun Wano'da ya da başka herhangi bir yerde kendisinden güçlü bir kılıç ustasıyla karşılaşacağını düşünememiş. :/ Aklına gelseydi salmazdı Zoro'yu. Üçkağıtçı olduğu ortaya çıkacak şimdi. Zoro diyecek ki; ulan bu adam Mihawk'tan daha güçlü. Artık o üçkağıtçı Mihawk benim hedefim değil.

Vay kalleş.

Mihawk shanks'ı değil zorronun hocasını yenip unvanı almıştır, adam yenilince artık kendini dojoya vermiştir karşısına yosun kafalı bir öğrenci çıkar olamaz mı yani?
Oda bu olsa da olur olmasa da :ehe:

Şu im korsan kralı çıksa sağ kolu da mihawk çıksa tayfasıda gorosei olsa,zorro mihawk ı lufy im'i geçip ünvanları alsa ne acayip olur ama.

Yani korsan kralının şu an olup olmadığını kesin olarak bilmiyoruz, belki yıllar önce biri aldı,raftele kimse gidemiyor mu onca gücü olan insan varken.

Gerçi şimdi raftel yolunu haritayla gidiliyo olayını çıkardılar filan roger da mı harita kullandı, ulan roger milleti iyi kekledi ha gelin alın nereye alıyon birader.

Mihawk, Zoro'ya diyor ki; dünyayı gez, dolaş, güçlendikten sonra da tekrar gel bana meydan oku. Unvanı kimseye kaptırmadan, en güçlü halimle bekleyeceğim seni.

Mihawk bunu söylerken, Zoro'nun Wano'da ya da başka herhangi bir yerde kendisinden güçlü bir kılıç ustasıyla karşılaşacağını düşünememiş. :/ Aklına gelseydi salmazdı Zoro'yu. Üçkağıtçı olduğu ortaya çıkacak şimdi. Zoro diyecek ki; ulan bu adam Mihawk'tan daha güçlü. Artık o üçkağıtçı Mihawk benim hedefim değil.

Vay kalleş.
Peki bu adam bunu dedikten sonra başka birine yenilirse o zaman ne diyeceksin merak ediyorum?

Peki bu adam bunu dedikten sonra başka birine yenilirse o zaman ne diyeceksin merak ediyorum?
Bu dediğinin konuşulan mevzuyla alakası yok. Mihawk'ın o konuşmasından çıkan sonuç nedir? Dünyada benden güçlü kılıç ustası yok. Gezdim, dolaştım; sen de gez, dolaş sonra gel karşıma. Daha Zoro Mihawk'ın yanından yeni ayrıldı. Zoro'nun bile tam gücünü görmedik. Siz diyorsunuz Wano'da Mihawk'tan güçlü bir kılıç ustası olabilir. Bunun en ufak mantığı yok. Mihawk yenilirse bile bu seri sonlarında olur. O da Shiryu gibi sonradan güçlenen biri tarafından gerçekleştirilir. Bu bir ihtimal tabii. Bana soracak olursan böyle bir şey olmayacak derim. Zoro vs Mihawk 2.kez olacak. Bu bence kesin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık