Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu forumda saçma sapan konuşanlara gereken cevap verilir. Kimi gizli gizli yapar kimi açık. Ben de açık açık yapmayı seviyorum çünkü anlamıyorlar. Ben senin demek istediğini gayet iyi anladım ama sıkıntı öyle bir rakibin olmaması ölçebileceğimiz. 2yden sonra Fujitora hariç Zoro'yu zorlayacak bir rakip çıktı mı? Hayır. O zaman Zoro'nun hangi rakibi vay be bu böyleyse en iyi olan Mihawk nasıldır sorusunu sordurdu? Cevap: Sıfır.

Sonuç olarak neye göre Mihawk'ın seviyesi yükseliyor? Bunu açıklayabilirsen dediklerim kapsamında bende haklıymışsın diyip özür dilemesini bilirim. Sahne senin....
Buyurun sahne:

1. Fujitora bir amiral.
2. Shiryuu yonkou 2. adamı.
3. Shutenmaru yonkou 3. adamı ile dövüşüyor.
4. Muhtemelen king de kılıç ustası çıkacak. Sadece bir tahmin. Çıkmasa da dert değil. Sağ kol kılıç ustası koltuğunda shiryuu zaten var. Ha sen diyorsan ki burges shiryuudan güçlüdür tartışmam bile.
5. Shutenmaru seviyesi muhtemel 2 tane daha samuray var kinemon söyledikleri.
6. Orochi gene çift kılıç ustası ve shogun (wanodaki en güçlü kılıç ustası). Kaidonun ortağı. Kaido çöp adamla ortak olmayacağına göre?

Mihawk en güçlü kılıç ustası olduğuna göre, bu adamların seviyesinin üzerindedir.

Forum kuralları 6.yı kendi üzerinde uygulamanı rica edeceğim öyleyse:

6) Üyelere karşı küfür kullanımı forumdan süresiz uzaklaştırma sebebidir. Üyeleri kasten tahrik ve rahatsız edecek; hakaret içerikli ve imalı yorumlarda bulunmak şayet hakarete uğrayan üye şikayet ederse ilk seferinde kısa süreli, daha sonra ise süresiz olarak forumdan uzaklaştırma sebebidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık