Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lan olum şu Vivre karttaki Şenks’ı geçecek birini bekliyor olayı tam saçmalık.Karakter mangada bas bas bağırıyor beni geç diye :D

Sebep? Yapma abi gözünü seveyim niye mantıksız olsun? :D Zoro'dan umudu var, o yüzden eğitti zaten. Yalnız hala kendisine meydan okuyabilecek kadar güçlü mü Zoro? Değil. Haliyle de Mihawk hala bekliyor işte.

Samimi bir cevap bekliyorum senden. OP'un dinamiklerini, senaryoyu falan düşünüp mantıklı bir cevap ver bana. Zoro'nun Shanks'ı aştıktan sonra Mihawk'ın karşısına çıkacağına gözün kesiyor mu hiç? Fan-hater atışmalarını bir kenara bırakıp cevap ver lütfen.
O dediğin mantıkla bakarsam Vista bilgileri de mantıklı gelmiyor. Bana sorsan Zoro şu an Vista'yı yener derim. Sence yenemez mi 4
5. Komutanı?

Mihawk, Shanks'ı aşacak rakibini bekliyor. Cümle bu değil mi? Aşmadan önce gelecekse nasıl aşmasını bekliyor? Tezat oluyor.

Evet Kılıç ustalığında yenemediği Shanks ona yetmemiş ondan daha iyisini bekliyor. Ya olum bir git ya ciddi ciddi Mihawk'ın Shanks'dan daha güçlü olduğunu mu savunuyorsun :D
Birebirde bunu ben de savunuyorum. :D Attıkları vslerde çoğu berabere kalmıştır ama az farkla Mihawk öndedir. Adam yonko olmadığı için hakkını veremiyorsunuz galiba. Yonko olamadı değil yonko olmadı. Rahat rahat şarabını yudumluyor başka işi yok tayfa kurup bok kokusunu mu çeksin o kadar insanın. :D Zaten Oda'nın onu tek tabanca bırakmasının bir sebebi de o bence. Shanks'ı al Mihawk'ın yerine koy, Mihawk'ı da Shanks'ın yerine koy aynı muhabbet Shanks için de dönecekti forumda.

Daha güçlü birisini beklemiyor. Bunu kim soktu aklınıza yahu sürekli aynı şeyi söylüyorsunuz? :/ Shanks'ı geçebilecek birisini bekliyor. Potansiyel bekliyor adam. Yoksa ne yani? Zoro Shanks'ı aştıktan sonra mı Mihawk'ın karşısına çıkacak? Aklın alıyor mu bunu cidden de? Kimi döverek? Ezik Shiryuu mu? Kendinize gelin gözünüzü seveyim.

Şimdi bir kere Vista bilgisini kabul eden Mihawk karşıtlarının aynı kartlarda yazan Shanks'ten güçlüsünü bekliyor.Shanks'ten aşağısı bu adamı kesmiyor bilgisini de kabul etmesi gerekir.Araba alıyorsun ben motoru istemem gibi birşey oluyor bu.

Onun dışında şu Shanks bilgisine gelelim.

Zoro'ya beni geç diyor.
Shanks'i geçecek adam bekliyor.
Shanks'i geçecek adam kısacası onu da geçmiş oluyor.

Buradan Shanks = Mihawk yada Shanks denktir Mihawk anlamı çıkıyor.En azından kılıç düellosu üzerinden.

Hep attıkları düellodan galip çıkmadığını söylemiştim ben.Çünkü Shanks düelloya mı geldin diye soruyor.Ünvan Mihawk'a kalsa da aralarındaki olay sonuçlanmamış kısacası.Shanks'in düelloya mı geldin diye sormasının başka bir sebebi aklıma gelmiyor düşündüğüm zaman.Daha mantıklı bir sebep varsa söylensin.Eğer aralarındaki düello sonuçlanmış olsa Mihawk niye tekrar gelsin yada Shanks neden tekrar geleceğini düşünsün ?

Vista yonkou seviyesi imiş :D
Şimdi ya Wb'nin tayfası harbiden efsaneydi ya da Mihawk çöp oldu. Hahaja. :D

Her zaman diyorum bu vampir seviyesiz biri diye isterse yonkou olur isterse amiralle tek başına yüzleşemeyen Vista bunla karışabilir.

Çok net Mihawk, Shanks üstü ve Dofy altıdır. Mangaka bizle dalga geçiyor.

Şimdi ya Wb'nin tayfası harbiden efsaneydi ya da Mihawk çöp oldu. Hahaja. :D

Her zaman diyorum bu vampir seviyesiz biri diye isterse yonkou olur isterse amiralle tek başına yüzleşemeyen Vista bunla karışabilir.

Çok net Mihawk, Shanks üstü ve Dofy altıdır. Mangaka bizle dalga geçiyor.
Atıyorlar yahu ne inanıyorsun Vista yonkou olmuş bilgisine öyle birşey yok. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık