Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vista'nın kartında bir şey yok. Önceki databookun aynısı. Niye gaza gelmişler anlamadım. Aksine, Vista da kabul ediyormuş "en güçlü" olduğunu. Yani, Shanks'tan da, Vista'dan da güçlü.

3 kartı ele aldığımızda çıkan denklem;
Mihawk>Shanks=Vista.
Anlamıyorlar bro işte. Adam en güçlü olduğunu kabul ediyor ve buna rağmen korkmuyor diyor. Korkmadığını bile özel olarak yazmak zorunda kalmışlar hahaha :D

Mihawk Shanks den daha güçlü bir rakip bekliyor, ben bu lafa bakarım ama arkadaşlar bunu hafızalardan silmiş hemen.

Ulan ya ben ara sıra vista yazınca tepki topluyordum şimdi güvendikleri kartlara kar yağdı:D yürüyün be közcülerim:at:

Anlamıyorlar bro işte. Adam en güçlü olduğunu kabul ediyor ve buna rağmen korkmuyor diyor. Korkmadığını bile özel olarak yazmak zorunda kalmışlar hahaha :D

Mihawk Shanks den daha güçlü bir rakip bekliyor, ben bu lafa bakarım ama arkadaşlar bunu hafızalardan silmiş hemen.
Daha güçlü birisini beklemiyor. Bunu kim soktu aklınıza yahu sürekli aynı şeyi söylüyorsunuz? :/ Shanks'ı geçebilecek birisini bekliyor. Potansiyel bekliyor adam. Yoksa ne yani? Zoro Shanks'ı aştıktan sonra mı Mihawk'ın karşısına çıkacak? Aklın alıyor mu bunu cidden de? Kimi döverek? Ezik Shiryuu mu? Kendinize gelin gözünüzü seveyim.

Sağ sola çekmek? :D Yahu İki kelime yazıyor orada. Ölümüne düello atarlar yada atabilirler demiş mi? Şimdi Aynısını Mihawk ile Shanks'e dense ne diyecektiniz? Bunun iki katı bilgi açık açık, Mihawk ile Shanks'İn kartın da yazıyor onu ne yapacağız? Silindi mi o bilgiler hemen? Vista da yazılan şey Mihawk'ı küçültmez ama Shanks ile Mihawk'ın kartında yazılanlar gayet de ikisini denk gösterir. :D

Shanks nasıl ayrılıyor anlatın da bilelim? Nasıl oluyor neyi var? Ben ikisinin eşit olduğunu düşünüyorum sadece ki kartlara bakarsak bunu gayet destekliyor.

Ölümüne dövüşte her şeyini kullanırsın, ölümüne acımasız düellolar diyor. İkisi de böyle dövüşleri sınırlarını görmek için yapıyorlar tabi ki de kullanacaklar.

Komik olan ne biliyor musun? Vista da Mihawk'ın en güçlü olduğu belirtilmiş yani bariz Vista dan güçlü. Hemde korkmadığını bile belirtmek zorunda kalmış. Ama Shanks ile Mihjawk'ın kartında şunun iki katı bilgi var ve ikisinde de birinin diğerinden güçlü olduğu yazmıyor, ona rağmen yine almak istediğinizi alıp, bir de haklı olduğunuzu sanıyorsunuz :D
Ölümüne düello nerede denmiş bana bir sayfa atsana. Fakat ''Ölümüne düello'' yazılı manga sayfasını at bana.

Mihawk'ı nasıl küçültmüyor ya? Vista'nın yeteneğinin Mihawk ile baş edebileceği söylenmiş dahası var mı?
Mihawk Shanks olayında ise olay ''Kılıç ustalığı'' tıpkı Mihawk-Vista oalyında olduğu gibi.

Hani demişsin ya Shanks nerede ayrılıyor diye. Şurada ayrılıyor Mihawk Slash atıp arasında ki farkı ölçmek isterken Ypnkou olan WB'ye Slash atıyor. Aynı şekilde Yonkou olan Shanks burada ayrılıyor onlardan. Diğer tarafta ise Marco Mihawk'a Vista'yı yollarken. Aynı Marco Shanks'ın WB'nin gemisine geldiğinde tüm adamlara kenara çekilmelerini söylüyor ve onunla aşık atılmayacağını belirtiyor.

Eğer senin için bunlar kabul değilse Garp'ın Yonkoular hakkında ki yorumunu da sayabilirsin.

Eee ünvan Mihawk da değil mi olum? Niye belirtilmesin Mihawk'ın en güçlü olduğu? Bunu savunan siz değil misiniz? O zamana kadar Vista ve Mihawk karşılaşmış mı? HAYIR. Vista Mihawk'ın o ünvana sahip olduğunu bile bile onun karşısına çıkmış ve bunu yaparken hiç çekinmemiş. Yetenekleri ise onunla aşık atabilecek seviyedeymiş. Daha neyini tartışıyorsun ki? Olay gayet net açıklanmış.

Daha güçlü birisini beklemiyor. Bunu kim soktu aklınıza yahu sürekli aynı şeyi söylüyorsunuz? :/ Shanks'ı geçebilecek birisini bekliyor. Potansiyel bekliyor adam. Yoksa ne yani? Zoro Shanks'ı aştıktan sonra mı Mihawk'ın karşısına çıkacak? Aklın alıyor mu bunu cidden de? Kimi döverek? Ezik Shiryuu mu? Kendinize gelin gözünüzü seveyim.
Tamam da ne fark eder? Adama Shanks yetmemiş ki daha iyisini bekliyor.

Çok merak ediyorum Mihawk>Shanks nasıl çıkıyor? :/ Hangi bilgiye göre?

Bu dediğin de mantıksız. Mihawk, Zoro'yu buldu zaten. Potansiyelini de gördü. O cümle dediğin şekilde anlamsız oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık