Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet Luffy tuttu ama topuzu tuttu.

Big Mom'ın durumu da farklı. Jinbei ve diğer tayfa üyeleri can havliyle kaçıyordular Big Mom'dan ki kriz yüzünden güçten düştüğü de söylendi.

Mihawk ve Vista olayı ise çok ayrı. Mihawk Vista'dan öncesine kadar yapabildiğine tek atıp geçti. Karşısına Okamalar çıktı, tek atıp geçti. Karşısına Mr1 çıktı, tek atıp geçti. Karşısına Vista çıktı övgüler de beraberinde geldi. Vista Mihawk'ı güle oynaya karşılıyor. Dövüşün sonunda ise Mihawk bu dövüşü sonra bırakalım diyor. Kaido darlandığı an Luffy'e tek attı. Ki bahsettiğimiz o Luffy Vista'yı sulu getirip sussuz....:S

MF'da çizilen Mihawk profili budur. Ben MF'dan öncesinde Mihawk hakkındaki düşüncelerimi bir anımsamaya çalışıyorum da çok yüksek bir seviyede beklerdim elemanı ama MF, Mihawk adına kara bir lekedir. Ki bundan başka değerlendirebileceğimiz veri de yok.
Tek veri zoro. Zoronun seviyesi yükseldikçe ve zoro da hala onun kadar güçlü değilim derse mihawkın seviyesi yükselir. Mesela zoro fujitorayı yense ve hala zayıfım derse anlarız mihawk amiral+.

Bu adam shichibukai.(Genel olarak Shichibukai seviyesini biliyoruz).Ve aynı zamanda Dünyanin en iyi kılıç ustası.(Bunun ne seviyede olması gerektiğini biliyoruz.)

Burda bir orantısızlık var.Bu adamın gercekten en iyisi olduğuna ben eminim.Ama neden Shichibukailık yapiyor anlıyamıyoruz.Bence Im'le bağlantısı var.

Bu Im teorisi,Shanksla olan samimi bağlantısı ve hakkında söylenenlere göre bence adamın baya güçlü olduğunu gösteriyor.Olumsuz olarakta MF de bazı soru işaretleri oluşturdu.Tüm bunları hesaba katarsak;

Bu adam bence Benn Beckman seviyesinde falandır.

Bu adam shichibukai.(Genel olarak Shichibukai seviyesini biliyoruz).Ve aynı zamanda Dünyanin en iyi kılıç ustası.(Bunun ne seviyede olması gerektiğini biliyoruz.)

Burda bir orantısızlık var.Bu adamın gercekten en iyisi olduğuna ben eminim.Ama neden Shichibukailık yapiyor anlıyamıyoruz.Bence Im'le bağlantısı var.

Bu Im teorisi,Shanksla olan samimi bağlantısı ve hakkında söylenenlere göre bence adamın baya güçlü olduğunu gösteriyor.Olumsuz olarakta MF de bazı soru işaretleri oluşturdu.Tüm bunları hesaba katarsak;

Bu adam bence Benn Beckman seviyesinde falandır.
Ama sorun şu ki tam olarak Benn Beckman'ın seviyesinide bilmiyorum..Özetle hiç bir şey bilmiyorum..Tek bildiğim hiç bir şey bilmediğim.Bu yüzden bu konu hakkında daha fazla konuşmak istemiyorum.

Seri sonunda Zoro hangi seviye olucak ki ne düşünüyosunuz bence en güçlü sağ kol olucak kk tayfasında olduğu için Mihawkın seviyeside odur sağ kol-amiral arası bir seviye.Zoro seri sonu yonkou olur diyenler bıraksın bu seriyi

La bari çıkan manga bölümlerinden birinin kıyısında köşesinde adı geçse de öyle konuşulsa bu konu. Sürekli gündemde bir bitemedi eldeki malzemeler, teoriler. Yenileri gelsin mesele daha net bir şekilde ortaya çıkar artık kim haklıysa.

Ulan o değil silinen onlarca konu arasından bu konunun arada kaynamayıp bu günlere kadar gelebilmesi muazzam. 767 sayfa bir karakterin ne kadar güçlü olduğu, olabileceği konuşulmuş. Yoktur başka yerde bunun gibi bir konu daha

İnsanlar şey diyordu, Mihawk WB'ye saldırdı onu 3. tümen komutanı durdurdu seviyesi anca bu. Alakası yok. Oraya elmas meyvesi yemiş kundaktaki bebeği koy takoz niyetine. O da kesilmezdi. Jozu'dan kaynaklı bir kesilmeme değil meyve ile alakalıydı.

Dünyanın en güçlü kılıç ustası, Shanks ile adı geçiyor, ödülü açıklanmadı, açıklanmayabilir ama o hariç tüm Schiler'in ödülü açıklandı, tayfası yok yani zaten korsan olmadığı da açıklandı, kartında ki renk dünya hükümeti rengi ve bu karta sahip tek Schi, gizem gizem üstüne yani ama balonun önde gideniymiş( Hangi balon karaktere hangi hikayede bu kadar gizem kasılmış acaba? Balon ise ver ödülünü ver gücünü yolla gitsin, neden uğraşıyorsun eyyyyy ODA) ve biz bu adama saydığım sebeplerden dolayı Yonkou seviyesidir deyince komik oluyormuşuz ama her yere Kılıç ile giren Shanks'e BAŞKA BİR ŞEY VAR denilince mantıklı olunuyormuş vay beeeeee.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık