Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun Pica'ya denk geldiğini mi düşünüyorsun ? Manipule ettiği kaya aldı nasibini kendi bedeniyle elbette ki kaçmasını bildi.

Zoro daha ufak çaplı bir slash ile amirali 1 metre sürükleyip övgü alıyor tehlikeli dedirtiyor.Ben ise o devasa slashin hani şu beyazsakalla arasındaki farkı görmek için attığı,bunun yakın mesafeden atılmasından bahsediyorum.Vista'nın o şiddetli saldırı sonucunda yenilmemesi gibi bir imkan yok kaçamazsa eğer.Elmas gibi uygun bir meyvesi de yok sonuç belli.
Evet, çok güzel kaçmış cidden de.

Edit: Bu da animasyonlu, Pica'nın çığlık atmalı versiyonu.

Evet, çok güzel kaçmış cidden de.

Şimdi bakmadım elbette mangaya adamın doğrudan almasından bahsediyorum ben.Adam kalınca kaya tabakasının içinde bile hasar almış baksana gözünün feri gitmiş. :) üstelik bu adam koka da kullanıyordu.

Slashin büyük kısmı koca kaya parçasını bölerken asıl hasarı kaya alırken Pica'nın tek yemesini beklemiyorsun umarım.Adam kayaların arkasına saklanarak bir dövüş stili geliştirmiş Bege gibi tek yememesi doğal.Bu tekniğin güçlü olmadığını göstermez.

Vistanın mihawkı tutması mihawkın seviyesini düşürmez. Mihawk luffye odaklanmıştı.

Jinbei de bigmomı tuttu. Bigmom zayıflamıştı.

Luffy, kaidoyu tuttu. Kaido sarhoştu.

Birinin birini tutması hiç bir şeyi değiştirmez.

Şimdi bakmadım elbette mangaya adamın doğrudan almasından bahsediyorum ben.Adam kalınca kaya tabakasının içinde bile hasar almış baksana gözünün feri gitmiş. :) üstelik bu adam koka da kullanıyordu.

Slashin büyük kısmı koca kaya parçasını bölerken Pica'nın tek yemesini beklemiyorsun umarım.Adam kayaların arkasına saklanarak bir dövüş stili geliştirmiş Bege gibi tek yememesi doğal.Bu tekniğin güçlü olmadığını göstermez.
Yav yine sayfa attırtma bana, koka moka da yoktu, diğer söylediğin de. :/ Haki sertliği, kılıç sertliği falan önemsiz tabi, rüzgarla bitir işi xd

Amaan neyse salla zaten tartışmaya değecek bir konu değil. :D

O Oda'nın bileceği iş ama hangi seviyelerde olabileceği malum. Bu seviyelerin dışında çıkarsa da vallahi ben değil Oda suçlu.
Tamam odanın bileceği iş ama okuyucu tarafından net görülecek şeyler de var. Mesela Luffy'e kaybeden timsahla Mf'deki timsah arasında dağlar kadar fark var. Şayet Luffy dövüşündeki performasıyla karşımıza çıkmış olsaydı Crocodile; Mingo, Mihawk, Amiral gibi karakterlere karşı durup, onlarla mücadele edebilir miydi? Kesinlikle hayır!

Sonuç olarak, benzer bir durum Mihawk için de yaşanacak. Mf'de birilerinin Mihwak'ı durdurması gerekiyordu, Luffy ölmesin diye. Şanslı isimler de Vista ve Timsah oldu :D Onlar kazandı, Mihawk kaybetti...

Yonkoular dünyanın en güçlü 4 korsanı olduğu için herkes mihawkı taş çatlasa 5. sıraya koyuyor. Peki ya mihawk korsan değilse? Belki o da yonkou seviyesinde bir güce sahip.

Vistanın mihawkı tutması mihawkın seviyesini düşürmez. Mihawk luffye odaklanmıştı.

Jinbei de bigmomı tuttu. Bigmom zayıflamıştı.

Luffy, kaidoyu tuttu. Kaido sarhoştu.

Birinin birini tutması hiç bir şeyi değiştirmez.
Evet Luffy tuttu ama topuzu tuttu.

Big Mom'ın durumu da farklı. Jinbei ve diğer tayfa üyeleri can havliyle kaçıyordular Big Mom'dan ki kriz yüzünden güçten düştüğü de söylendi.

Mihawk ve Vista olayı ise çok ayrı. Mihawk Vista'dan öncesine kadar yapabildiğine tek atıp geçti. Karşısına Okamalar çıktı, tek atıp geçti. Karşısına Mr1 çıktı, tek atıp geçti. Karşısına Vista çıktı övgüler de beraberinde geldi. Vista Mihawk'ı güle oynaya karşılıyor. Dövüşün sonunda ise Mihawk bu dövüşü sonra bırakalım diyor. Kaido darlandığı an Luffy'e tek attı. Ki bahsettiğimiz o Luffy Vista'yı sulu getirip sussuz....:S

MF'da çizilen Mihawk profili budur. Ben MF'dan öncesinde Mihawk hakkındaki düşüncelerimi bir anımsamaya çalışıyorum da çok yüksek bir seviyede beklerdim elemanı ama MF, Mihawk adına kara bir lekedir. Ki bundan başka değerlendirebileceğimiz veri de yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık