Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlış değil valla. Çok iyi kullanabilir aşçı olduğu için ve ön gösterimini aldık da. Belki suit ellerin kullanmasına müsaade eder.
Birisi sanji hakkında iyi yorum atınca hoşuma gidiyor ama sen atınca ayrı bi hoşuma gidiyor be amaneden:D

Aslında sanji’nin ellerini kullanmasını pek istemem. Sanji “benim gücümün bu tür teknolojiden gelmesini istemiyorum” demişti. O suiti kullanacak her türlü ama herkesin beklediği gibi kardeşlerinde olduğu gibi bir kostüm çıkacağını sanmıyorum.
Ha çıkarsa da tek kullanımlık olur büyük ihtimalle.
Şunu farkettim ki sanji’de annesinden kalma bir yadigar eksik. Keşke o kapsülden anlamlı bir şey çıksa. Keşke:(

Birisi sanji hakkında iyi yorum atınca hoşuma gidiyor ama sen atınca ayrı bi hoşuma gidiyor be amaneden:D

Aslında sanji’nin ellerini kullanmasını pek istemem. Sanji “benim gücümün bu tür teknolojiden gelmesini istemiyorum” demişti. O suiti kullanacak her türlü ama herkesin beklediği gibi kardeşlerinde olduğu gibi bir kostüm çıkacağını sanmıyorum.
Ha çıkarsa da tek kullanımlık olur büyük ihtimalle.
Şunu farkettim ki sanji’de annesinden kalma bir yadigar eksik. Keşke o kapsülden anlamlı bir şey çıksa. Keşke:(
Heheyt.

Güzel olurdu cidden. Annesinden yadigar olan şey aslında yemek yapmak sayılabilir. Suit de aşçı kostümü olsun. Bıçakla dövüşsün bundan sonra. :oleyo:

Boş adam diyen bu seriyi boşa okuyordur. Boş yapmayın :fool:

Mihawk'ın seviyesi her geçen bölüm olması gereken seviyeye yükseliyor. Zoro bu arc Shogun'u alırsa Mihawk amiral seviyesi değil düşüncesi tarih olacak. Daha sonra yonkou değil düşüncesi tarih olacak. Bu işler sıraylaaaa ;)

''Mihawk evrende ki herkese dek atar'' Fanlarının gözünde ki seviyesi bu.

Bu Arc'a göre Mihawk değerlendiriliyor Mihawk'ın seviyesi yükseltiliyor ama Mihawk Wano'ya hiç uğramamışsa siz o zaman bakın komediye. :D

En iyi kılıç ustası olan adam kılıç ustaları diyarına bile hiç gelmemiş. Bir flashbackde de falan 2 yıl zaman atlaması sırasında Zoro ile falan eşit dövüş çizilirse tamam Mihawkcılar ''Hüzünlü Mumya Amumu'' kostümüne bürünürler. :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık