Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawkın neden Yeni Dünyaya ayak basmadığı anlaşıldı. :D
Tabiki yeni dünyanın dengelerini bozmamak için yoksa çoktan gidip meyve bıçağıyla kaidonun içini oymuştu.
Ama Mihawk ne yapmayı seçti? Amiraller bana bulaşmasın diye Grandlineden east blueya kadar gidip çöpleri avladı. Vay be harbi büyük adammışın mihawk reiz.
Şöyle bir sonuç çıkıyor o zaman Amiral>Mihawk>>Yonkou.

Mihawkın neden Yeni Dünyaya ayak basmadığı anlaşıldı. :D
Tabiki yeni dünyanın dengelerini bozmamak için yoksa çoktan gidip meyve bıçağıyla kaidonun içini oymuştu.
Ama Mihawk ne yapmayı seçti? Amiraller bana bulaşmasın diye Grandlineden east blueya kadar gidip çöpleri avladı. Vay be harbi büyük adammışın mihawk reiz.
Şöyle bir sonuç çıkıyor o zaman Amiral>Mihawk>>Yonkou.
Yav bi dur tam oh be iyi ki Kaido bi tek attı da millet Mihawk'ı, Dof'u unuttu dedim hortlattın şu nalet konuyu :)

Yav bi dur tam oh be iyi ki Kaido bi tek attı da millet Mihawk'ı, Dof'u unuttu dedim hortlattın şu nalet konuyu :)
Niye öyle diyorsun ki her geçen bölümle beraber Mihawk reisin ihtişamına şahit oluyoruz. Reiz istese KK olurmuş ya ondan. Yonkoular böyleyse Mihoowk reis nasıldır acaba hayal bile edemiyorum.
Kyaaaaa!

Adam hakkında zerre bilginiz yok hala bu yazma çabası niye ?.. Hayır Mihawk ın çok da umrundaydı adam Perona ile çiftçilik işine girmiş ya da şarabını falan yudumluyordur. Bu adam arc bitimlerinde bile gösterilmiyor. Oda çizmiş işte dünyanın en iyi kılıç ustası diye kendince Zoroyu gaza getirmek için ... Olay aslında Zoro gazı gelsin diye harmanlanmış sırf Zoro için icat edilen bir karakter yani..

Wano arc bitince Zoro shogun'ı ya da komutanlardan birini alırsa ve üstüne Mihawk'ı geçtim falan demezse ya da Mihawk ile kapışmazsa siz o zaman görün kıyameti. Daha 3000 sayfa daha konuşulur Mihawk'ın seviyesi.

Adam hakkında zerre bilginiz yok hala bu yazma çabası niye ?.. Hayır Mihawk ın çok da umrundaydı adam Perona ile çiftçilik işine girmiş ya da şarabını falan yudumluyordur. Bu adam arc bitimlerinde bile gösterilmiyor. Oda çizmiş işte dünyanın en iyi kılıç ustası diye kendince Zoroyu gaza getirmek için ... Olay aslında Zoro gazı gelsin diye harmanlanmış sırf Zoro için icat edilen bir karakter yani..
Sen kaşındın, banlanmaman için Mihawk kendini ortaya attı.

Ya kardeşim şu adamı rahat bırakın sırasını bekleyin bu kadar azmanın içinde tek tabanca takılan ne schi var ne korsan var ne denizci var.Demek ki adamın bir gideri kalibresi var.Bu adam balon O LA MAZ.

Sanji ilerde bu mihawk’ı çok pis dövecek.

Ah sanji ellerini kullansa önüne geleni dağıtacak da Oda napsın çar çok güçlü olur diye sanji’yi bir şekilde kısıtlaması lazımdı. Türlü türlü handikapla savaşıyor her dövüşünde garibim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık