Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birader sen normal degilsin. Ben her zaman 1 Yonko 2 amiral ederi savunan birisiyim henüz böyle bişey görmediğimiz için kesin demiyorum. Ha benim dediğim çıkmaz ise eyvallah derim. Senin gibi Oda bence şişirmek için söyledi deyip sıvamam.

O toplanıya isteyen katılıyo istemeyen katılmıyo Jimbei, Hancock ve Mihawk katılmıyormuş ki Mihawk görünce şaşırıyolar sen katılmazdın. Şimdi bu adamlarla neden anlaşıyolar savaş güçleri için önemli olan savaş durumunda bize yardım etmeleri. Toplantı yapıp siyaset yapmak için degil. Tekrar diyorum anlarsın belki Denizciler toplantıya gelip gelmemelerini önemsemiyor eğer önemselerdi Hancock'a gemi gönderip eğer gelmessen atarız tekrar peşine filo göndeririz diye tehdit ederlerdi, demekki toplantıya katılmadıkları için tehdit etmiyolarmış. Umarım anlarsın artık ama imkanı yok.

Demekki denizciler bunları asıl getirmek istedikleri yere (savaş alanı) getiriyolarmış. Tabi senin müthiş varsayım olan canı sıkıldı diye gelmemişlerse.
Senin o biraderini yerim bana öyle biraderli miraderli konuşma.Gerisini de okumadım.

Bu nasıl argüman?!

Yani diyorsun ki Mihawk ve Shanks, her ikisi de kılıç kullanıyor olabilir ama Shanks, Mihawk'tan güçlüdür... Neden? Shanks'ın ekstra güçleri var ve o bir imparator vs. vs.

Doğru ya ben gözden kaçırmışım, dillere pelesenk olan Beckman, Ussop düelloları da vardı, Beckman ekstra güçleri sayesinde üstün gelmişti... Affedersin!
Bu Shanksın gücü hakkında hiç bir fikrim yok ne olduğunu da bilmiyorum ama kılıç kullanıyor diye siz bu adamı Mihawkla eş değer tutuyorsunuz hatta üstün görüyorsunuz. Bende sana diyorum ki zamanı gelince E.Oda bunları gösterir Shanks sadece kılıcıyla mı imparator olmuş olur sizde görürsünüz. Benim sizi ikna etme gibi bir çabam veya başka bir amacım yok. Şanksın Mihawkdan üstün olduğu benim için açık.

Yanlış duymuşsun 3 saat olacak
Sende yanlış biliyorsun 3 saniye olacak.

Biz şu an Mihawk'ın gözlerindeki özel güç sayesinde olanları izliyoruz. Mihawk'ın gözleri zamanı yavaşlatan bir güce sahip ama kendisi yavaşlamıyor o yüzden şu ana kadar One Piece dünyasında 2.7777777777777777 saniye geçti o zamanı istediği gibi bükebilme gücüne de sahip.

Zaten B. haki ve Gözlem hakisi Shanks'tan da iyi. :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık