Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yarayı Şahin Göz'den almadım diyor Shanks. Demek ki kuvvetle muhtemel aldığı yara/lar var. Almasa bile yaralanacak kadar ciddi dövüştükleri kesin bu ifade ile. Yoksa neden ondan almadım diye belirtsin. Hem bunların antreman maçlarından ne diye WB bahsetsin. O kısacık konuşmada bahsedildiğine göre büyük yankı uyandıran bir hadise bu.
Ben ciddi dövüşmediler demiyorum. Bunun bir ortası var. Ama olay sonuca bağlanmak isteseydi sonuna kadar giderler sonunda da biri düşerdi elbet. Akainu ve Aokiji dövüşü 10 gün sürmüş. Sonunda kıl payıyla biri yenilmiş. Bu adamlar 1 değil 2 değil kaç kere düello atmışlar. Hala daha aralarındaki mesele çözülmüş gibi durmuyor.

Ya ünvan için düellolar atmadılar sadece çarpışıp güçlerine sınadılar. Ve de yeteneklerini bileylediler. Ya da ünvan düelloları belli şartlar altında gerçekleşiyor. Aklıma başka bir mantık gelmiyor.

Her halükarda bir şekilde bu adamların dövüşünde belli başlı kısıtlamalar ortaya çıkıyor.

Edit:
Ünvan için atmadılar becerilerini bileylemek için düello yaptılar dediğinde neden sadece kendilerinden başkalarıyla dövüşmediklerini sorguluyorsun. Binlerce korsanıvar. Kılıç becerileri dışındaki diğer faktörler haki, dayanıklılık olsun bu korsanlara karşı savaşarak da gelişirdi. Eğer ki hakinin gelişmesi kılıç becerisini geliştiriyorsa. Ama bu adamlar birbirleriyle dövüşmeye devam etmişler.

Ünvan için attıysalar neden sonu gelmedi? Belki de belli başlı şartlar konulmuştu. Millennium Wizard 5 günün sonunda yorgunluktan çökmüşlerken alınacak bir galibiyetin kılıç becerileri açısından kimin daha iyi olduğunu belirleyemeceğini söylediği bir yorumu var o yüzden belli bir zaman içerisinde birbirlerini sınadılar demişti. Bu da olabilir ama o zaman işin içine benim dediğim gibi yine kılıç becerileri dışında hiçbir yeteneğin girmemesi mantıklı oluyor. Nasıl ki dayanıklılık soyutlanabiliyorsa bu işten hakide, akla gelebilecek aura lanet gibi olası güç faktörlerinin hepsi soyutlanabilir olur bence.

Çıkmaz sokak.:D

Son düzenleme:
Mihawk iki tarafı da ters köşe yaparsa hiç şaşırmam.Öyle bir karakter.

Yonkou diyenleri de
Amiral altı diyenleri de

şaşırtarak büyük tartışmalara yol açabilir.Öyle bir durum olursa neler yaşanacağını merak ediyorum açıkçası tartışmalar konusunda.

Ben ciddi dövüşmediler demiyorum. Bunun bir ortası var. Ama olay sonuca bağlanmak isteseydi sonuna kadar giderler sonunda da biri düşerdi elbet. Akainu ve Aokiji dövüşü 10 gün sürmüş. Sonunda kıl payıyla biri yenilmiş. Bu adamlar 1 değil 2 değil kaç kere düello atmışlar. Hala daha aralarındaki mesele çözülmüş gibi durmuyor.

Ya ünvan için düellolar atmadılar sadece çarpışıp güçlerine sınadılar. Ve de yeteneklerini bileylediler. Ya da ünvan düelloları belli şartlar altında gerçekleşiyor. Aklıma başka bir mantık gelmiyor.
Hala şu sonuca bağlarlardı sonuna kadar giderlerdi konusuna takılmışsın anlamıyorum seni.Bu adamlar normal dövüşmüyorlar ki normal dövüşseler haklısın.Bunun adı düello belli kuralları var.Süre tutuyorlarsa bile şaşırmam.Senin mantığına göre futbol maçında da beraberlik devam ediyorsa sonuna kadar oynasınlar o zaman sınır olmasın hiç.Olur mu hiç böyle birşey ? Uzatmalardan sonra bile penaltılar var elbet bir noktada sonlanıyor.Düello da sonlanabilir.Devamı yada rövanşı olabilir.Bu amiral dövüşü gibi ölüm kalım meselesi değil.Oyun gibi düşün.

Mihawk iki tarafı da ters köşe yaparsa hiç şaşırmam.Öyle bir karakter.

Yonkou diyenleri de
Amiral altı diyenleri de

şaşırtarak büyük tartışmalara yol açabilir.Öyle bir durum olursa neler yaşanacağını merak ediyorum açıkçası tartışmalar konusunda.
Artık varya ne seviyesi çıkarsa çıksın da bir şey çıksın yani artık gına gelmeye başladı ben hiçbir şey çıkmayacak diye korkuyorum.
Ama şunu biliyorum ki bu adamın seviyesi açıklansa bile yine tartışacak adam çıkar.

Artık varya ne seviyesi çıkarsa çıksın da bir şey çıksın yani artık gına gelmeye başladı ben hiçbir şey çıkmayacak diye korkuyorum.
Ama şunu biliyorum ki bu adamın seviyesi açıklansa bile yine tartışacak adam çıkar.
Zaten şu noktaya kadar 'göster ama elletme ' metoduyla geldik. Bir noktada işler çığırından çıksa da 50 bölüm coştursa bana yeter. O bekleyişleri karşılar düşüncesindeyim.

Hala şu sonuca bağlarlardı sonuna kadar giderlerdi konusuna takılmışsın anlamıyorum seni.Bu adamlar normal dövüşmüyorlar ki normal dövüşseler haklısın.Bunun adı düello belli kuralları var.Süre tutuyorlarsa bile şaşırmam.Senin mantığına göre futbol maçında da beraberlik devam ediyorsa sonuna kadar oynasınlar o zaman sınır olmasın hiç.Olur mu hiç böyle birşey ? Uzatmalardan sonra bile penaltılar var elbet bir noktada sonlanıyor.Düello da sonlanabilir.Devamı yada rövanşı olabilir.Bu amiral dövüşü gibi ölüm kalım meselesi değil.Oyun gibi düşün.
Edit kısmında buna da değindim Emre.

Bu tartışmalar ancak ve ancak Oda Akainu gibi bir açıklama yaparsa bitebilir.Yani Mihawk ana karakter olsa 3 ayda yada 1 senede seri biterdi gibi bir açıklama.Gerçi ona da bahane bulanlar çıkar tayfası çok güçlü diye 1 senede olur falan. :D

Zaten şu noktaya kadar 'göster ama elletme ' metoduyla geldik. Bir noktada işler çığırından çıksa da 50 bölüm coştursa bana yeter. O bekleyişleri karşılar düşüncesindeyim.
İşte önemli olan bekleyişte olan hangi kesimin ilgisini karşılayacağı :D
Bu adam amiral altı birisiyle dövüşüp coştursa ortalığı onun fanlarından kimse tatmin olmaz :D
O yüzden en iyisi net bir açıklama duymak lazım. Hani belki bir karakterin ağızından veya Oda’nın ağzından. Şunların liginde dese bile yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık