Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl düello attıkları belli değil ama WB'nin yıllar sonra bile o düellolardan bahsederken gün gibi hatırlaması bize biraz fikir verebilir. İşin büyük bir kısmı bulanık olsa bile daha önce yazdığım gibi Mihawk'ın ezik olduğunu söyleyenlere büyük bir darbe olmuş bu databook. Tabi ben kabul etmem diyene saygı duyarım xD
Mihawk ezik değildir sadece çok abartılıyor.
Mihawk sağlam bir güçte çıkacaktır.

25 yoktur tabii. :D

Yıllar 1-3-5 gibi sıralı gidiyor diyorlar. Detayını bilmiyorum ama mantıklı geldi bu düzen. Sıralı gitmeyen bulamadım eksiksiz kartlarda. :sapkali:
Adamın belirtmesinde bir amaç yok ki.

Bilinen şeyler bunlar.

25 yıl önce Roger korsanları dağıldı.
Bilinmeyen bir tarihte Kızılsaç korsanları kuruldu.
Bilinmeyen bir tarihte Yonkou olarak anılmaya başlandı.
13 yıl önce Luffy'nin köyüne demir attı.
12 yıl önce Luffy'e şapkayı emanet etti.
2 yıl önce savaşı bitirdi.

Yani oraya 5 de yazabilir 10 kısacası bu çok düz bir bakış açısı olmuş. Yem atmış resmen Mangaka eğer böyle algılamak istiyorsan algıla yinede.

Brook kimle kapıştı :/ Jinbe kimle kapıştı :/ Judge kimle kapıştı :/ İchiler kimle kapıştı :/ Sindirene kadar daha ne kadar boş yapacaksınız merak ediyorum :/

Ben mangada okuduğuma bakarım.Oldum olası bu saçma sapan databooklarmış ıvır imiş zıvırmış kanıt niteliğinde görmedim.Zira bir çok kez bunların saçmalıkları ortaya döküldü.

Okuduğunuz mangadan ne anladığınıza bakın.Ha birde şu ifadeyi :hhh: kullanamda bir şeyler kanıtlanmış veya üstün zekamla karşıt düşüncelerle alay ettiğim belli olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık