Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Göz yaşını beklentisi yüksek olan döker la :S Halbuki beklentisini minimize edip kendini kontrol edebilen yeri gelince vaay herif iyiymiş lan der geçer, zamanı gelince bunu kazandığı bi iddia konusuna da çevirmez yani :D
Dostum, bu hayatı iddialı yaşamak gerek! Nerede ne yaparsa yapsın, imkanlar el verdiğince büyük oynamalı insan :D

Ve kaybetmekten de korkmanalı :/

Siteyi biliyorsun, buradaki muhabbetlerin yarısı Mihawk üzerine döner ve tartışmayı uzatıp duran iki taraf da kendi fikirlerine çok sadıktır. Bir tarafın göz yaşı dökeceği açık umarım o tarafta olmam :oleyo2:

@Alpamis fandaş hayırdır, karşı tarafta duruyorsun xD Biz Mihawk fanı da değil miyiz :hhh:
Bro severiz de Manga'da ortada sonuçta.:D

Eyvallah okudum anladım senin açıklamanı cevap veresim de gelmedi (cevap bulamadı desinler xD) ama emeğe saygı.

Göz yaşını beklentisi yüksek olan döker la :S Halbuki beklentisini minimize edip kendini kontrol edebilen yeri gelince vaay herif iyiymiş lan der geçer, zamanı gelince bunu kazandığı bi iddia konusuna da çevirmez yani :D

Şedö ne la, Şenks terör örgütü mü :D Şenks fanlarına ne demek istiyorsun hayırdır?
Şedö... Korsanfan içinde yapılanmış gizli bir paralel yapı.

Heyt be ne tartışılmış öyle yine.

Bu arada göz gezdirdim de @Alpamis ne Mihawk haterıymışsın sen öyle ne alıp veremediğin var bilemiyorum Zoro kaynaklı galiba. :D
Ne haterlıgı Emre? Mihawk'ı severim ben ciddiyim. Ama a ya da b diyemem. MF Mihawk için çok hüsran verici bir arc oldu öncesinde farklı düşünüyordum cidden.

Ayrıca Zoro'yu da severim niye ondan kaynaklı olsun. Sevmediğim karakter yok gibi bir şey zaten.

Ne haterlıgı Emre? Mihawk'ı severim ben ciddiyim. Ama a ya da b diyemem. MF Mihawk için çok hüsran verici bir arc oldu öncesinde farklı düşünüyordum cidden.

Ayrıca Zoro'yu da severim niye ondan kaynaklı olsun.
Valla bir baktım konuya onlarca alıntı cevap gitmişsin Mihawk aleyhine pek normal gelmedi.Mf hüsran olmadı bunu nereden çıkarıyorsunuz.Adam Shanks gelince uğraşmam diyip gidiyor gönlü yok zaten savaşa gelmeye böyle hüsran mı olur.Baktı tek atacağına attı gerisiyle vakit kaybetmedi vakti kıymetli olsa gerek.Diğer lordlardan farklı bir tavır takınmadı sanki diğerleri orada ölümüne dövüşe girmiş gibi konuşuluyor.Mihawk da uğraşmayacağı adamları ezdi geçti onun savaşı değil sonuçta formaliteden bulunuyor.

Dünyanın en güçlü kesişiyle seviyesinin alt değerini belli ettiğine inanıyorum ben.Bir amiralden bile o denli devasa bir saldırı görmedik Akainu haricinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık