Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk için zaman var . O zaman Katakuri unutulur kıyaslanmayı geçtim.

Dünyanın en güçlü kılıç ustası bu adam.

Güç seviyesi nasıl uçtu görünmüyor mu , yazar böyle bir ünvanı verdiği karakteri karşımıza nasıl çıkaracak az çok belli değil mi.

Mihawk çok imba gelecek çok .

Marineford da beyazsakala ''dünyanın en güçlü kesişi'' denen saldırıyı yapıp 'aramızdaki farkı görmek istiyorum' minvalinde bir şey söylemişti.Ama saldırısı beyazsakala ulaşamadan jozu tarafından durdurulmuştu.Marineforddan zaman olarak geriye gidiyoruz , tam olarak shanksın karasakal ve ace hakkında beyazsakalı uyarmak amazıyla mobydicke çıkıp çoğunluğu bayıltıp (ana tayfa hariç) bu süreçte gemiye de zarar verdiğini unutmayalım (kral hakisini kullanarak ki bu zamanlar haki olayı tam olarak yerleşmemiş).Beyazsakal ise shanksa karşılık olarak beni korkutmaya yetmez deyip bisentoyu çıkarıp saldırıyor.Shanks da karşılıyor bu saldırıyı , sonucunda gökyüzünün yarıldığını görüyoruz.Diyeceğim şu ki yonkou seviyesi apayrı , hayvani bir seviye.

Shanks mihawk düellolarına değinecek olursam düelloların ne zaman olduğuna bağlı olarak mihawkın ve shanksın ne kadar zamanda ne kadar güçlendiğini görmüş oluruz.Herkes aynı miktarda güçlenmiyor sonuçta.Bir zamanlar sanjinin yenemediği gin ona şuan rakip olabilir mi ?Kişiden kişiye değişir ama bence yaklaşamaz bile (eğer çoktan ölmediyse tabii).

Şimdi bu adamın değerlendirilmesinde şöyle bir hata yapılıyor bence: Luffy'nin son rakbine göre gücü değerlendiriliyor ya da güç tespiti yapılıyor, halbuki bu adamın rakibi Zoro ise Zoro'nun en son rakibine göre gücü değerlendirilmeli ya da güç tespiti yapılmalı diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık