Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abartılıyor ama aynı oranda yeriliyor da.Bu adamın en azından bir amiral etmeden Shanks karşısına geçtiğinde şu tepkiyi alması mümkün değil.
- Ne o düelloya mı geldin ?
Yani vs diyor bir iki hamlelik birşey beklemiyor Shanks.
Sana daha önce de söylediğim gibi Ace'i de aynı şekilde karşıladı. Ama sen sürekli bunu duymazdan gelip aynı örneği verip duruyorsun.

@Erkan12

Madem Mihawk şöyledir-böyledir diye yıllardır sabit, değişmez bir şekilde fikrini savunuyorsun gel iddiaya girelim.

Tüm forumun huzurunda sana bu teklifi yapıyorum. Gözün kesiyorsa bu konuda benimle iddiaya girersin :rolleyes:

Var mısın yok musun ? :artiz:

Bana ve diğer üyelere daha önce yaptığımız One Piece yorumları sebebi ile hakaret etmiş, ve daha sonra da hatasını kabul edip özür dilememiş ve bu tavır ile halen devam eden birisi ile hiçbir şeye dahil olmam.

Ben de olayın arkasını önünü bilmeden çocukça yorumlar yapıp yine çocukça tavırlarına devam eden, iftira boyutlarına varan suçlamalarla algı oluşturmaya çalışan, yıllardır savunduğu şeyin arkasında duracak kadar bile cesareti olmayıp iddiaya girmeme sebebini başka sebeplere bağlayan birinin yazdığı her şeye "he he" der geçerim o zaman bundan sonra :artiz: Gerçi bundan önce de öyle diyordum :fool::gamyon:

Ben de olayın arkasını önünü bilmeden çocukça yorumlar yapıp yine çocukça tavırlarına devam eden,
Çocukça tavır yapan kişiler, One Piece yorumuna kafayı takıp üyelerin şahsına ve özeline hakaret etmeye kadar kendini kaptıran kişilerdir. Ben daha önce kimseye Blackbeard Amiral seviyesi değildir diyen birisine hakaret etmedim. Bu sebepten banlanmadım. Bu olgunluğa sahip olmak gerekir.

iftira boyutlarına varan suçlamalarla algı oluşturmaya çalışan,
Sen bu foruma daha önce banlandığın için 2.ci üyelikler ile geldiğini, diğer üyelere hakaret ettiğin için defalarca banlandığını inkar mı ediyorsun ? Hakaret ettiğin onlarca üye arasında bende vardım oradan biliyorum, inkar edemezsin yani.

yıllardır savunduğu şeyin arkasında duracak kadar bile cesareti olmayıp iddiaya girmeme sebebini başka sebeplere bağlayan birinin yazdığı her şeye "he he" der geçerim o zaman bundan sonra :artiz: Gerçi bundan önce de öyle diyordum :fool::gamyon:
Yıllardır savunduğum şeyin arkasında olmadığımı nereden çıkardın ? Seninle herhangi hiçbir olaya girmem diyorum, hakaret ettiğin kişileri çabuk unutmuşsun galiba, ondan bana böyle bir teklifle gelmiş olmalısın.

Söylediğim şey sana özel bir şey, bana kalırsa senin bu forumda olman bile daha önce hakaret ettiğin kişilere karşı bir hakarettir. Birde gelip benden alıntı yapıyorsun, arkadaşımmış gibi gel iddiaya girelim diyorsun. Kendine saygısı olan birisi olarak tabii ki bunu reddedeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık