Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
. mihawk bunu kendi kabul etmiş yani makul bir adam olarak. acınası güçsüzler, artistler kendini bir şey sananları ciddiye almıyor ama kendisinden yüz kat güçsüz adamın iradesini kabul ediyor. esasında mihawk gerçekten esaslı bir karakter. falso bir hareketi yok bence. sadece gereksiz bir abartı var ve bu onun suçu değil ne yazık ki.
Dediğin gibi Mihawk aslında düzgün bir karakter, sıkıntı abartılmasında yatıyor. Yoksa Mihawk haddini bilen, akıllı çıkarımlar yapabilen iyi bir gözlemci, kendine de hobi bulmuş uğraşıyor işte adam. Zoro'ya o durumda yardım ediyorsa kalitesini göstermiş demektir.

Dediğin gibi Mihawk aslında düzgün bir karakter, sıkıntı abartılmasında yatıyor. Yoksa Mihawk haddini bilen, akıllı çıkarımlar yapabilen iyi bir gözlemci, kendine de hobi bulmuş uğraşıyor işte adam. Zoro'ya o durumda yardım ediyorsa kalitesini göstermiş demektir.
Abartılıyor ama aynı oranda yeriliyor da.Bu adamın en azından bir amiral etmeden Shanks karşısına geçtiğinde şu tepkiyi alması mümkün değil.

- Ne o düelloya mı geldin ?

Yani vs diyor bir iki hamlelik birşey beklemiyor Shanks.

Bu adam bir amiral etmese o dövüş muhtemelen Mom vs Judge yada Wb vs Jonze dövüşlerinden hallice birşey olur.Shanks'in düello olarak görebilmesi için bence kapışma olabilmesi lazım.En azından Shanks'in böyle olacağını düşünmesi.

Böyle olacağını düşünüyor ki o şekilde karşılıyor.O sebeple amiral gibi kafa tutmaktan daha azını beklemiyorum ben Mihawk'tan.

Mihawk ve Shanks çocukluk arkadaşıymış. Zamanında Shanks küçükken kızıl saçlı diye çok dayak yiyormuş. Mihwak da buna sahip çıkmış. Mihawk kılıca meraklıymış. O zamanlar meyve bıçağı varmış. Shanks da ondan özentilik yapmış, ikisi de kılıç ustası olmaya karar vermiş. Sonra bunlar ayrılmış. Shanks ballı tabi, k.k gemisine binmiş. Mihawk ise arkadaş canlısı değilmiş, yalnız takılmış hep. Sonra Shanks bir gün en iyi kılıç ustasına meydan okumaya gitmiş. Mihawk da oralarda geziyormuş ama açıkça meydan okumak yemiyormuş. Shanks adamı indirmiş. Sonra arkadan bizim Mihawk gelmiş. Shanks'a kızmış. Benden önce geldin hayalimi çaldın. En iyi ben olacaktım diye ayak yapmış. Senle ölümüne kapışacağız falan diye sallamış, bir yanda ise küçükken seni ben koruyordum, senle simidimi bile paylaştım diye söylenmiş. Shanks ben senle dövüşemem olmaz, hata ettim dese de Mihawk yazı tura atacağız her gün demiş. Efsanevi yazı tura düellosu böyle başlamış. O adamı da Mihwak yendi sanmışlar. Çünkü kılcı Shanks'dan simit parası için istemiş. Saf Shanks vermiş geçmiş simitlerin hatırına tabi. Mihawk sonra demiş millet benim peşime düşecek ne yapacağım diye düşünmeye başlamış. Gözleri iyi görmüyormuş, gözlükçünün biri lens diye bir şey icat etmiş. Mihawk da şahin göz lensini yaptırıp adamı kesmiş. Shanks ile de geçmiş simidin hatrına gizli anlaşma yapmış. İkisi her daim denk olacaklar ama en iyi Mihawk, kılıç düellosuna geleni de Shanks'a yollayacak tabi bizimki, shichi olup Wg'den de emekli olacak, sigortası yatacak.

Olmadı gibi ama.. :D Garp- Roger daha iyiydi.

Son düzenleme:
Mihawk ve Shanks çocukluk arkadaşıymış. Zamanında Shanks küçükken kızıl saçlı diye çok dayak yiyormuş. Mihwak da buna sahip çıkmış. Mihawk kılıca meraklıymış. O zamanlar meyve bıçağı varmış. Shanks da ondan özentilik yapmış, ikisi de kılıç ustası olmaya karar vermiş. Sonra bunlar ayrılmış. Shanks ballı tabi, k.k gemisine binmiş. Mihawk ise arkadaş canlısı değilmiş, yalnız takılmış hep. Sonra Shanks bir gün en iyi kılıç ustasına meydan okumaya gitmiş. Mihawk da oralarda geziyormuş ama açıkça meydan okumak yemiyormuş. Shanks adamı indirmiş. Sonra arkadan bizim Mihawk gelmiş. Shanks'a kızmış. Benden önce geldin hayalimi çaldın. En iyi ben olacaktım diye ayak yapmış. Senle ölümüne kapışacağız falan diye sallamış, bir yanda ise küçükken seni ben koruyordum, senle simidimi bile paylaştım diye söylenmiş. Shanks ben senle dövüşemem olmaz, hata ettim dese de Mihawk yazı tura atacağız her gün demiş. Efsanevi yazı tura düellosu böyle başlamış. O adamı da Mihwak yendi sanmışlar. Çünkü kılcı Shanks'dan simit parası için istemiş. Saf Shanks vermiş geçmiş simitlerin hatırına tabi. Mihawk sonra demiş millet benim peşime düşecek ne yapacağım diye düşünmeye başlamış. Gözleri iyi görmüyormuş, gözlükçünün biri lens diye bir şey icat etmiş. Mihawk da şahin göz lensini yaptırıp adamı kesmiş. Shanks ile de geçmiş simidin hatrına gizli anlaşma yapmış. İkisi her daim denk olacaklar ama en iyi Mihawk, kılıç düellosuna geleni de Shanks'a yollacak tabi bizim ki, shichi olup Wg'den de emekli olacak, sigortası yatacak.

Efsane olmuş :hhh:

Mihawk ve Shanks çocukluk arkadaşıymış. Zamanında Shanks küçükken kızıl saçlı diye çok dayak yiyormuş. Mihwak da buna sahip çıkmış. Mihawk kılıca meraklıymış. O zamanlar meyve bıçağı varmış. Shanks da ondan özentilik yapmış, ikisi de kılıç ustası olmaya karar vermiş. Sonra bunlar ayrılmış. Shanks ballı tabi, k.k gemisine binmiş. Mihawk ise arkadaş canlısı değilmiş, yalnız takılmış hep. Sonra Shanks bir gün en iyi kılıç ustasına meydan okumaya gitmiş. Mihawk da oralarda geziyormuş ama açıkça meydan okumak yemiyormuş. Shanks adamı indirmiş. Sonra arkadan bizim Mihawk gelmiş. Shanks'a kızmış. Benden önce geldin hayalimi çaldın. En iyi ben olacaktım diye ayak yapmış. Senle ölümüne kapışacağız falan diye sallamış, bir yanda ise küçükken seni ben koruyordum, senle simidimi bile paylaştım diye söylenmiş. Shanks ben senle dövüşemem olmaz, hata ettim dese de Mihawk yazı tura atacağız her gün demiş. Efsanevi yazı tura düellosu böyle başlamış. O adamı da Mihwak yendi sanmışlar. Çünkü kılcı Shanks'dan simit parası için istemiş. Saf Shanks vermiş geçmiş simitlerin hatırına tabi. Mihawk sonra demiş millet benim peşime düşecek ne yapacağım diye düşünmeye başlamış. Gözleri iyi görmüyormuş, gözlükçünün biri lens diye bir şey icat etmiş. Mihawk da şahin göz lensini yaptırıp adamı kesmiş. Shanks ile de geçmiş simidin hatrına gizli anlaşma yapmış. İkisi her daim denk olacaklar ama en iyi Mihawk, kılıç düellosuna geleni de Shanks'a yollacak tabi bizim ki, shichi olup Wg'den de emekli olacak, sigortası yatacak.

Hahaha iyiymiş. :D Yalnız simit yerine sake olur herhalde op evreninde.
Son kısma bayıldım hükümetten emekli olma dümenine. :D

Şu da eklenebilir.Mihawk Vega'ya gitmiştir yalvar yakar bir mekanizma yaptırır kendine.Gözleri dürbün gibi olmuştur birine odaklanınca kollarını istem dışı hareket ettiriyordur bu mekanizmayla.Ve bu sayede yoru gibi bir kılıçla baya adam keser.Shanks'ten dolayı olan ünü de olunca buggy gibi kimse yanına yaklaşamaz korkudan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık